Лікарня заповнена: у мобільний “ковідний” госпіталь в Богородчанах доставили першого пацієнта

Автор: Турій Роман

10 Бер, 2021 15:18

Поділитись публікацією
Лікарня заповнена: у мобільний “ковідний” госпіталь в Богородчанах доставили першого пацієнта

У мобільний госпіталь, що знаходиться на території Богородчанської центральної районної лікарні, сьогодні доставили першого пацієнта.

Читайте також: У мобільний "ковідний" шпиталь в Богородчанах поклали ще одну пацієнтку

Про це кореспондентам Суспільного розповів директор КНП “Богородчанська ЦРЛ” Іван Коляджин. За його словами, зараз у лікарні зайняте 231 ліжко з 250, пише “Галка”.

“Лікарня заповнена. Починаємо заповнювати модулі, тому що на Прикарпатті ситуація погіршилася. І запрацював мобільний госпіталь, щоб трохи розвантажити область. Швидка допомога повідомлена. А ті ліжка, які залишилися в лікарні, – на випадок, якщо хворим, які лікуватимуться в модулях, стане гірше. Тоді їх можна буде перевести”, – розповів Іван Коляджин.

Направлятимуть пацієнтів до госпіталю, за словами Івана Коляджина, і сімейні лікарі, і карети швидкої допомоги. У додатково розгорнутих модулях працюватимуть вісім бригад медиків. Усі вони – працівники Богородчанської центральної районної лікарні.

Нагадаємо, у лютому після приїзду в область головного санітарного лікаря Віктора Ляшка на території лікарні розгорнули мобільний госпіталь для хворих на COVID-19. Донині медики Прикарпаття розширювали резерви у стаціонарних лікарнях.
На лікуванні у медзакладах з коронавірусом або пневмонією перебуває понад три тисячі прикарпатців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий штам коронавірусу, який виявили на Франківщині, втричі заразніший та вражає не тільки легені – МОЗ

Теги: