Лікувально-діагностичний центр святого Луки: йдемо в ногу з часом

Автор: Єва Жасминова

03 Січ, 2019 13:25

Лікувально-діагностичний центр святого Луки: йдемо в ногу з часом

Стандарти медицини в сучасному світі — постійно змінні і вкрай важливо йти в ногу з часом, щоб усе було на користь пацієнтові, огляди й методи лікування стали швидшими, безпечнішими та безболісними.  

Саме тому Центр Святого Луки впроваджує медичні новинки, як-от підписи декларацій, уводить нові спеціальності, вкладає усі ресурси в удосконаленням професійних здібностей фахівців, оновлення лікувально-діагностичного обладнанн, щоб ваше здорове життя  приносило лише радість і задоволення.

Безболісність, швидкість й точність, — три складові якими керуються фахівці Лікувально-діагностичного центру святого Луки. Саме тому, крок за кроком, лікування у центрі стає автоматизованим і дозволяє тримати руку на пульсі вашого здоров’я!

Людський організм — надзвичайно розумний механізм, до якого потрібно прислухатися, адже часто він дає нам підказки про негаразди. До прикладу, такі, здавалося б невинні симптоми, як хропіння, закладеність у носі, болі в області голови, очей, носу, обличчя, виділення з вух, неприємний запах з роту чи поява охриплості — сигнали про те, що слід пройти обстеження лор-органів. Одна думка про втручання лікаря-отоларинголога навіює страх? Забудьте про це, адже Лікувально-діагностичний центр святого Луки пропонує сучасне ендоскопічне обстеження, що дозволяє і самому пацієнту побачити стан лор-органів на фото та відео, а також є безболісним, швидким.Порожнина носа має складну анатомічну будову, тому лише сучасне ендоскопічне обладнання дозволяє вчасно виявити більшість патологій. Тепер навіть вагітні жінки й дітки, що потребують особливо трепетного ставлення, мають змогу обстежувати лор-органи без шкоди здоров’ю, адже під час ендоскопічного огляду відсутнє шкідливе опромінення, тому її сміливо можна назвати безпечною альтернативою рентгену!

Чули про вислів: «Краса йде зсередини»? Навіть якщо так, усі ми недооцінюємо вплив мікроелементів на стан нашого організму, а також неохоче плануємо здачу аналізів. Але ж саме аналізи дозволяють встановити, який з органів погано справляється зі своєю роботою й вчасно усунути будь-які проблеми, що наче невидимки ховаються усередині організму, навіть за відсутності наявних проявів хвороби. Лікувально-діагностичний центр святого Луки попіклувався й про це, тому пропонує послугу біохімічного аналізу крові, результати якого ви отримаєте того ж дня ! Як? Завдяки автоматичному біохімічному аналізатору Biosistems 200. Автоматизована система виконання не лише пришвидшує процес, але й виключає можливість людської похибки, що є украй важливим для точних знань про стан організму.

 Ми цінуємо можливість допомогти та приносити користь нашим пацієнтам! Будьте відповідальними: дбайте про здоров’я своє і близьких, обстежуйтесь профілактично!

«Лікувально-діагностичний центр святого Луки»
Ліцензія АЕ № 459538 від 03.07.2014р.
м. Івано-Франківськ, вул. Гарбарська 22,
Інформаційна лінія: (0342) 72-47-31, (098) 417-88-31, (050) 940-07-81
http://medcentr.if.u

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...