Лінія магазинів EVA передала 10 лікарням Івано-Франківської області засоби дезінфекції

Автор: Зелінська Таня

30 Кві, 2020 10:09

Лінія магазинів EVA передала 10 лікарням Івано-Франківської області засоби дезінфекції

У боротьбі з коронавірусом медичним працівникам потрібні не тільки засоби індивідуального захисту, але й миючі та антисептики. Таку допомогу для лікарень Івано-Франківської області зібрали та адресно передали Лінія магазинів EVA спільно з «Новою поштою» та Благодійним фондом «Коло».

Читайте також: Прикарпатців відзначили престижними обласними преміями (ФОТО)

До добрих справ для медиків, котрі борються з COVID-19, долучилася і Лінія магазинів EVA у партнерстві з «Новою поштою» та Благодійним фондом “Коло”. Спільними зусиллями вони зібрали та адресно передали необхідні миючі та антисептичні засоби для 242 опорних лікарень України. Додамо,  що шефство над цими медичними закладами Лінія магазинів EVA взяла, розуміючи важливість допомоги лікарям, які першими зустрічають та рятують хворих на коронавірус. Адже вчасна допомога – вдвічі цінніша.

28 квітня шефська допомога прибула до КНП “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради”. Виконуюча обов’язки завідувача приймального відділення Ірина Бзунько розповідає, що обласна інфекційна наразі є закладом закритого типу та приймає тільки пацієнтів з COVID-19, тому така адресна доставка стає їм у нагоді.

“Нам активно допомагають благодійники і різні організації. Дякуємо магазину EVA за ці засоби, це є велика допомога для нас, все активно використовується у щоденній роботі. Найбільше нам потрібні миючі засоби – використовуємо їх в пральні, оскільки медичні працівники перуть одяг тут у закладі, одразу після зміни, аби не йти у тому всьому і не нести його додому. Часто і багато використовуємо антисептики”, – наголошує Бзунько.

Обласна інфекційна лікарня отримала пральні порошки, антисептики, звичайне рідке мило та антисептичне,  гелі та універсальні миючі засоби, білизну.

Працівники Лінії магазинів EVA у колаборації з благодійним фондом «Коло» вивчили нормативи МОЗ, прорахували кількість ліжко-місць у кожній опорній лікарні, максимальні витрати дезінфікуючих засобів, визначили необхідну кількість товару, що потрібні на місяць карантину. А вже потім за цими даними у розподільчому центрі компанії на Київщині було сформовано унікальні набори найнеобхідніших товарів та завдяки «Нова пошта» ці посилки доставлені у лікарні.

Загалом по місту та області медичним закладам передано:

 • 180 кілограмів прального універсального порошку;
 • 80 літрів антисептика;
 • 85 літрів рідкого звичайного мила;
 • 85 літрів антисептичного мила;
 • 125 літрів геля для туалета;
 • більше 350 літрів універсального миючого засобу;
 • більше 1220 літрів білизни.

Набори отримали 10 лікарень Прикарпаття: КНП “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради”, КНП “Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради, КНП “Міська клінічна лікарня № 1 Івано-франківської міської ради, КНП “Городенківська центральна районна лікарня” Городенківської районної ради, КНП “Долинська багатопрофільна лікарня” Долинської районної ради Івано-Франківської області, КНП “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області, КНП “Надвірнянська центральна районна лікарня” Надвірнянської районної ради, КНП “Рожнятівська центральна районна лікарня” Рожнятівської районної ради, КНП ” Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради, КНП “Коломийська центральна районна лікарня” Коломийської районної ради.

Така допомога надходить і в інші міста Україні. Загалом компанія зібрала для українських лікарень відповідні набори з дезінфікуючими засобами на суму понад 500 тисяч гривень, а це – більше 4000 кілограмів прального порошку, 3000 літрів антисептика і рідкого мила, більше 2500 літрів гелю для туалету, 2000 літрів універсального миючого засобу та 25 тисяч літрів білизни.

Лінія магазинів EVA, «Нова пошта» та Благодійний фонд «Коло» впевнені, що доставлені засоби дезінфекції в опорні лікарні України допоможуть сучасним героям і геройкам в білих халатах у боротьбі з коронавірусною інфекцію. Така підтримка є дуже важливою для медиків, котрі рятують хворих на COVID-19.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry