Лісівники Прикарпаття зібрали понад 2 мільйони гривень на підтримку учасників АТО

Автор: Єва Жасминова

24 Лис, 2014 19:40

Поділитись публікацією
Лісівники Прикарпаття зібрали понад 2 мільйони гривень на підтримку учасників АТО

Лісівники Прикарпаття продовжують ініціативу підтримки учасників антитерористичної операції на сході України. Постійно проводиться збір благодійних коштів працівниками підприємств Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Читайте також: Головний лісівник Прикарпаття каже, що однозначно заборону на експорт лісу оцінювати не можна

Українську армію підтримують не лише лісопродукцією, придбано кевларові каски, берци, бронежилети, спецодяг  та іншу амуніцію. За час ведення бойових дій Українській армії надано допомоги на загальну суму понад  2 млн. грн.

«Берегти і захищати свою землю і свою країну – святий обов’язок кожного. Ми пишаємося мужніми синами України, що відчайдушно боронять її на сході та півдні, – каже начальник управління Олексій Голубчак. – Усі разом молимося за кожного бійця і щиро віримо, що силами українських військовослужбовців та всіх тих, хто став на захист цілісності держави, її єдності, усіх тих, то ціною власного життя й здоров’я бореться за мир та благополуччя в Україні, ми повернемо добробут та спокій на нашу землю».

Жахіття війни щодня провокує зростання постраждалих. Працівники та й самі державні лісогосподарські підприємства надають посильну допомогу у придбанні ліків, проведенні лікування поранених солдат. З настанням опалювального сезону актуальною є допомога дровами сім’ям учасників АТО.

Теги: