Листи підтримки і паперові кораблики: франківці вийшли на підтримку полонених Кремлем моряків (ФОТО)

Автор: Застава Максим

26 Тра, 2019 10:39

Листи підтримки і паперові кораблики: франківці вийшли на підтримку полонених Кремлем моряків (ФОТО)

Громадськість Івано-Франківська долучилась до всеукраїнської акції на підтримку моряків, що вже півроку перебувають в російському полоні.

Читайте також: Місто не дає дозвіл на будівництво житла учасникам АТО, бо мешканці Хоткевича проти (ФОТО, ОНОВЛЕНО)

25 травня минуло рівно півроку з дня, як українські моряки знаходяться у ворожому полоні. Громадські активісти в 14 містах вийшли на головні площі своїх міст, аби полонені почули, що українці з ними.

“Перш за все це акція, щоб нагадати українському суспільству та міжнародній спільноті: ми  пам’ятаємо кожного українського полоненого. Сьогодні ми вкотре прагнули донести до політиків меседж – забезпечте якнайшвидше повернення хлопців додому”, – відзначив Василь Андріїв голова Івано-Франківської міської асоціації учасників АТО.

Як і в більшості міст організатори заходу флаштували флешмоб із символічним запуском паперових корабликів у фонтан. «Фішкою» Франківська стало написання листів полоненим морякам, які будуть надіслані в Москву в спеціальних конвертах «з теплим привітом». Такі конверти передала на акцію родина наймолодшого з полонених Андрія Ейдера. А ще кожен бажаючий міг залишити своє побажання хлопцям на синьо-жовтому стягу, який через родичів полонених також буде переданий хлопцям.

“Символічно, що саме зараз (ред. 25 травня), коли ми стоїмо на площах в Гамбурзі Міжнародний трибунал з морського права оголошував своє рішення у справі про імунітети наших кораблів та моряків. Ми разом з рідними полонених тримали кулаки за позитивне рішення”, – каже інший громадський активіст Наталія Сербин.

Окрім так би мовити «моральної підтримки»  у вигляді написання листів мешканці та гості міста могли придбати листівки з репродукціями картин, що написали художники з різних куточків України, щоб подарувати 24 морякам, коли ті повернуться додому. Виручені кошти будуть передані батькам Андрія Ейдера, які з 2017 року мешкають на Прикарпатті.

Збирали в Івано-Франківську і підписи під зверненням до Президента України з проханням вести перемовини з міжнародною спільнотою щодо посилення санкцій проти країни-агресора Внести до парламенту законопроекти щодо посилення санкцій і з боку України відносно Росії у разі відмови останньої виконати рішення Міжнародного трибуналу.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...