Литовці зацікавилися прикарпатськими відходами тваринного походження

Автор: Дубінець Вікторія

15 Вер, 2016 21:04

Литовці зацікавилися прикарпатськими відходами тваринного походження

15 вересня відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка з представниками литовської компанії «ARVI» щодо обговорення питань переробки біологічних відходів.

Читайте також: Семінар з безпеки дорожнього руху провели для прикарпатських чиновників у Франківську

Як інформує прес-служба ОДА,  Ярослав Паранюк розповів, що вже понад два роки в області існує потреба у функціонуванні заводу, який би займався утилізацією відходів тваринного походження. Єдиний завод, діяльністю якого є переробка таких відходів, є у Коломийському районі, однак наразі він не працює.

Зі свого боку, представники компанії «АРВІ Україна» Павло Александров та Віктор Попов розповіли про переваги своїх пропозицій щодо реалізації проекту будівництва подібного підприємства. За їхніми словами, на спорудження інфраструктурного об’єкта необхідно 15,7 млн євро, термін окупності виробництва становитиме 6-7 років. Окрім того, кінцевими продуктами переробки відходів будуть високоякісні жири та м’ясокісткове борошно.

“У них є гроші та досвід, а у нас бажання”, – прокоментувала зустріч директор Департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА Марія Савка.

Савка уточнила “Галці”, що представники обох сторін зійшлися на необхідності оглянути завод корпорації за кордоном.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...