“Люди і професії: обираємо майбутнє разом”: в УКД відбулась TED-конференція для школярів

15 Кві, 2024 16:45

Поділитись публікацією
“Люди і професії: обираємо майбутнє разом”: в УКД відбулась TED-конференція для школярів

10 квітня у приміщенні Університеті Короля Данила пройшла TED-конференція для школярів “Люди і професії: обираємо майбутнє разом”. Мета заходу – сприяти професійному самовизначенню учнів випускних класів.

Читайте також: “Якщо ти не знаєш — ти беззбройний”: у Франківську пояснювали, як убезпечитися від торгівлі людьми (ФОТО)

За організацію відповідали благодійний фонд “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ” та Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради, інформує “Галка”.

Директор “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ” Отець Володимир Чорній у своїй промові закликав дітей шукати своє покликання:

“Ми даємо тільки можливість розказати нашим спікерам про свої професії, а ви повинні знайти часточку себе і відчути Боже покликання”.

Учні 9-11 класів дізнались особливості різних професій з перших вуст, як це бути ресторатором, журналістом, військовим, графічним дизайнером, актором театру, спортсменом, працювати у модельному бізнесі, туризмі, в IT-сфері та ін.

Журналістка Алла Пасс долучилась до конференції онлайн, оскільки знаходилась у відрядженні у Львові. Спікерка поділилась своїм досвідом отримання освіти:

“Річ у тім, що я закінчила факультет іноземних мов. Коли я вчилася, то в Івано-Франківську не було факультетів журналістики, а у мене не було можливості їхати вчитися у Львів або Київ. Я шкодую, що у мене не було такої можливості, адже тоді я свою кар’єру зробила б набагато легше та швидше”.

Дев’ятикласниця Віталіна зізнається що найбільше її зацікавила професія моделі, свій вибір школярка пояснює:

“Тому, що можна подорожувати, побачити світ”.

Текст: Марʼяна Рогацька