“Люди роками чекають своїх квартир”: соцмережі відреагували на розшук франківського забудовника Мельника

Автор: Андрій Макітра

30 Жов, 2023 15:02

Поділитись публікацією
“Люди роками чекають своїх квартир”: соцмережі відреагували на розшук франківського забудовника Мельника

Управління міністерства внутрішніх справ в Івано-Франківській області оголосило в розшук засновника будівельної компанії “M Group Development” Івана Мельника (на фото – справа) та директора компанії Василя Печіля. Обох чоловіків розшукують як осіб, які переховується від органів досудового розслідування. Датою зникнення зазначено 25 вересня 2023 року.

Від джерел “Галки” у правоохоронних органах стало відомо, що наразі у справі Мельника та директора компанії є понад 60 заявників. Вони повідомили про фінансові махінації на суму, як мінімум, у 50 мільйонів гривень. Інвестори, котрі залишилися без житла, можуть звертатися із заявами в поліцію. Є інформація, що обоє розшукуваних перебувають у США.

Як відреагували на такі новини франківці у соцмережах (орфографія та пунктуація збережені):

Володя Кушнір Дуже оперативно оголосили в розшук…Миттєво

Нікуся А де ж ви були дотепер?

Natalie S Спочатку дали любенько втекти, а тепер розшукують. Все як завжди в нашій країні.

Ninó Найбільше в цій ситуації шкода людей, які купили там квартири

Л.В. Робур А поки вони “будували” на папері, цього ніхто не бачив? На очі їм поклали доларові примочки? Чому не притягають до відповідальності тих, хто мав це контролювати?

Олена Переймибіда Люди роками чекають своїх квартир!!!
Майже 2 роки триває досудове слідство, а тільки тоді, коли вкладники своїми силами провели повне розслідування і виклали це на Ютуб – АЛИЛУЯ!!!! Мельника і Печіля, практично в той же день, оголосили в розшук!!!

Іванка Родинюк Також, місцева влада замішана в цих махінаціях, і особисто пан мер який будував такі плани з Мельником, а зараз дуже кіна грає на публіку! Позорисько! Визнайте, пане мер, що не лише самі вкладники винні, як ви це любите всім говорити, а тут є ваша провина і відповідальність маєте нести і ви!

Shustov Vasyl Цікаво чи планується затримання іншого учасника всіх будівельних афер. В кримінальних колах відомий за позивним “Бруківка”?

Stanislav Poplavskyy Через румунів йшов, горами, через Тису

Luda Motruk Їх вже Інтерпол має шукати, бо давно немає в Україні ні одного, ні другого…А зараз це просто “заспокоювання” інвесторів…

Алла Рочняк Сміх Тай гріх він давно залишив Україну та Польщу, а тепер лиш подали розшук, не смішіть

Тарас Дністрянський А як опинилися за кордоном якщо досудове слідство,не Країна а Поле-Чудес

Андрій Чех Блискавична реакція! Не пройшло і 3 роки

Roma Dzundza Спочатку випустять, а потім шукають) гра для маленьких

Іванка Родинюк Смішно, що пишуть наче він пропав з поля зору лише 25 вересня 2023 року, хоча насправді Мельник виїхав з країни ще весною 2022 року!!!! І це не без допомоги наших начальників правоохоронних органів!!! Так само як і підозру йому не оголошували до недавна, хоча вже тривали і суди і кримінальні провадження відкриті по цьому питанню.

Читайте також: У Франківську судитимуть директора підприємства, через якого бюджет втратив 10 мільйонів