Лондонські таксисти через сервіс Uber були вимушені суттєво знизити вартість проїзду

Автор: Вадим Войтик

05 Sep, 2015 11:01

Поділитись публікацією
Лондонські таксисти через сервіс Uber були вимушені суттєво знизити вартість проїзду

Класичне лондонське таксі вирішило знизити ціни на свої послуги для того, щоб успішніше конкурувати з популярними сервісами із замовлення таксі, такими як Uber.

Читайте також: Онлайн-сервіс замовлення таксі Uber розпочинає роботу в Україні

Про це повідомляє BBC.

Рівень, на який знизили ціни, варіюється залежно від тривалості подорожі і досягає 30%. При цьому знижка поширюється тільки на поїздки на дистанцію, що перевищує шість миль (приблизно 10 кілометрів).

Замовити офіційне лондонське таксі, відоме також як “блек кеб”, можна через додаток Gett для смартфонів. Знижки діють по вихідних у години, в які попит на послуги таксистів зазвичай мінімальний. При цьому на відміну від інших сервісів у години пік тарифи не підніматимуть.

У якості додаткового аргументу на користь замовлення офіційного таксі керівництво Gett називає високий рівень підготовки водіїв та їхнє право користуватися виділеними смугами для автобусів, що дозволяє дістатися до місця призначення швидше і безпечніше.

Наразі офіційне таксі замовляють в основному для коротких поїздок Лондоном, тоді як на дистанції більше десяти кілометрів жителі міста вважають за краще їздити на так званих мінікебах, замовляючи їх через телефон або через інтернет, що у підсумку виходить значно дешевше.

Uber допомагає скористатися послугами таксистів, які не мають ліцензії, – практично кожен може підібрати пасажира у своєму районі.

Із компанією судяться по всьому світу.

Нещодавно повідомлялося, що міжнародний сервіс замовлення таксі Uber має намір вийти на український ринок і відкрити своє представництво в Києві.

Раніше навколо Uber вибухнув великий скандал у Франції, де традиційні таксисти перекрили кілька ключових доріг, зокрема – в аеропорти, і влаштували погроми з вимогою заборонити небезпечних конкурентів. Президент країни Франсуа Олланд пішов таксистам назустріч і оголосив Uber поза законом. Пізніше кілька керівників компанії у Франції були затримані.

Теги: