Льовочкіну і Клюєву 10 років не світитимуть держпосади

Автор: Турій Роман

11 Жов, 2014 18:39

Льовочкіну і Клюєву 10 років не світитимуть держпосади

У міністерстві юстиції нагадують, що закон про люстрацію в першу чергу спрямований проти найвищих екс-чиновників режиму Януковича.

Читайте також: На Прикарпатті діятимуть антирейдерські групи проти захоплення земель та врожаю

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко, розповідаючи на засіданні уряду в п’ятницю про процедурні рішення на виконання закону.

“Фактично цей закон охоплює весь державний апарат, але пересічним службовцям, які працюють на районних рівнях, наприклад начальникам органів освіти або медицини, немає чого боятися, що вони не пройдуть люстрацію. Закон спрямований в першу чергу на найвищих високопосадових осіб і тих осіб, які очолювали керівні органи протягом режиму Януковича”.

“Льовочкін, Клюєв, Вілкул, Бойко та інші високопосадовці, які потрапили під дію закону, не будуть мати права обіймати державні посади протягом наступних 10 років”, – сказав міністр.

Петренко проанонсував створення Єдиного люстраційного реєстру, до якого матимуть доступ усі громадяни та створення Громадської ради з питань люстрації, до складу якої запропоновано увійти громадським активістам та журналістам, які допомагали у розробці та сприяли ухваленню в парламенті закону про люстрацію.

Міністр також спрогнозував, що процес очищення в Україні триватиме щонайменше кілька років.

Українська правда

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry