Лукашенко переконаний, що протестами керують американці з космосу (ВІДЕО)

Автор: Вадим Войтик

09 Вер, 2020 16:27

Лукашенко переконаний, що протестами керують американці з космосу (ВІДЕО)

Так званий президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що 23 серпня прибув на вертольоті до Палацу незалежності, коли присутні там протестувальники розійшлися, “отримавши сигнал з космосу” про його наближення.

Читайте також: Білорусь оголосила про початок поставок нафти з США

Про це повідомляє видання “Медуза“.

За версією Лукашенка, це не він злякався учасників акції. Це учасники акції отримали сигнал з космосу про наближення Лукашенка і тому поспішили забратися. За словами в.о. президента за всім “стоять американці, які керували учасниками акції біля Палацу незалежності”.

“Я бачив, що робиться в Білорусі, і ви пам’ятаєте, вони тоді вперше кинулися сюди, до Палацу незалежності. Ясно, що ми цей варіант прораховували і Палац незалежності був захищений так, як слід. Але коли вони рушили сюди, поруч, у Дроздах, буквально кілометра два звідси, через озеро у мене вертоліт президентський… Я думаю: я повинен подивитися, що там діється.

Я сідаю у вертоліт, але вони ж, сволочі, американці ж ведуть, вони ж з космосу бачать все, і вони в свій центр під Варшавою дали сигнал, що президентський вертоліт піднявся. І ось як тільки президентський вертоліт піднявся, а це буквально, ну ось якщо безпосередньо, півтора кілометра, так було, по-моєму, – вони побігли. Вони почали розходитися… Я низько опустився на вертольоті і дивився, коли вони йти почали від Палацу незалежності”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...