Луценко розповів про безальтернативний вибір: Порошенко має перемогти в першому турі

Автор: Турій Роман

02 May, 2014 13:25

Поділитись публікацією
Луценко розповів про безальтернативний вибір: Порошенко має перемогти в першому турі

Сьогодні в Івано-Франківськ разом із кандидатом в Президенти Петром Порошенко прибув і Юрій Луценко, звісно, щоби агітувати за нього. Взагалі, із цього приводу політологи навіть посміюються: вийшовши із тюрми, Луценко підтримував «Батьківщину», потім став навіть радником в.о. Президента Олександра Турчинова, а потім поїхав агітувати за Порошенка.

Читайте також: Членство України в НАТО і вигнання росії з ООН: Порошенко закликав світ жорстко провчити путіна за загарбання українських територій

Отже, Луценко заявив про те, що Петро Порошенко має неймовірний рейтинг, його підтримують навіть на Сході країни, при цьому, відзначає політик, там рівень довіри до Шоколадного короля навіть вищий ніж до регіонала Михайла Добкіна.

Луценко вважає, що до другого туру неодмінно вийдуть Порошенко і Юлія Тимошенко. У другому турі Порошенко переможе ЮВТ, вважає політик і додає «для сепаратистів другий тур може стати чудовою додатковою нагодою, аби зірвати вибори і єдність у країні загалом, тому треба уникнути другого туру, потрібна перемога Порошенка відразу в першому раунді».

Схоже, страшилка про сепаратистів і один тур – це нова технологія від Штабу Порошенка. Принаймні про це говорять політологи. За їх словами, розквіт сепаратизму може бути вигідним Тимошенко (допоможе перенести вибори на осінь і за цей час трохи додати в рейтингу) і Порошенко (під загрозою втрати країни мобілізувати електорат і переконати, що вибори мають пройти в один тур).

Нагадаємо, що кандидат в Президенти Ольга Богомолець на прес-конференції в Івано-Франківську заявила про те, що сьогодні окремі політики купують рейтинги, щоби переконати виборців у тому, що вони змушені вибирати із двох кандидатів, бо інакше «їх голос пропаде».

В свою чергу вчора кандидат в Президенти Юлія Тимошенко заявила про те, що їй мало не щодня телефонують і просять знятися із виборів. За її словами, це говорить про невпевненість Порошенка в перемозі.