Львів’янки купують російським жінкам заборонені мереживні трусики

Автор: Турій Роман

07 Сер, 2014 16:54

Поділитись публікацією
Львів’янки купують російським жінкам заборонені мереживні трусики

Львівські активістки Економічного бойкотного руху сьогодні організували своєрідний подарунок російським жінкам. Це мереживна білизна, яку закупили у місцевих секонд-хендах та “позичили” небайдужі львів’янки.

Як передає Львівський портал, львів’янки зібрали кілька сотень мереживних трусиків та іншої білизни у подарунок росіянкам, яким рідна держава на законодавчому рівні заборонила носити відповідну білизну.

«Ми хочемо показати росіянкам, що, хоч вони і вважають нас ворогами-бандерівками, ми нормально ставимося до них і глибоко співчуваємо, що держава лізе їм під спідницю» – прокоментувала акцію активістка Галина Мороз.

Особливий дарунок львів’янки підготували подрузі російського президента Аліні Кабаєвій – комплект еротичної білизни, «аби відволікала президента Путіна від дурних ідей та думок».

Зібрану білизну активістки віднесли до найближчого відділення «Сбербанку Росії». Щоправда потрапити у середину їм не вдалося. На дверях фінустанови одразу з’явилося оголошення про технічну перерву.труси

Подарунок росіянкам дівчата залишили під банком. Біля нього зостався і плакат «Допомога гнобленим жінкам Роssії».

Наостанок львів’янки прикрасили вітрину банку гірляндою з мереживних трусиків.

мереживні труси

Нагадаємо, з 1 липня 2014 року в Росії вступив в силу закон про заборону мереживної білизни, оскільки технічний регламент Митного Союзу, до якого входить Росія, Казахстан і Білорусія вважає, що мереживна білизна не відповідає технічним вимогам.