Вже два губернатори подали у відставку перед новообраним Президентом

Автор: Вадим Войтик

10 Jun, 2014 18:29

Поділитись публікацією
Вже два губернатори подали у відставку перед новообраним Президентом

Голова Львівської обласної державної адміністрації Ірина Сех написала заяву на звільнення з посади голови ЛОДА. Також з аналогічною заявою до Петра Порошенка звернувся голова Київської міськдержадміністрації Володимир Бондаренко.

Читайте також: Волонтери придбали обладнання для машин швидкої допомоги, які рятуватимуть бійців на фронті (ФОТО)

У заяві Сех зазначено, що вона просить звільнити її від виконання обов’язків голови ЛОДА “у зв’язку із закінченням повноважень в.о. президента Олександра Турчинова та вступом на посаду нового президента України”.

Сех очолювала ЛОДА рекордно короткий в історії Львівщини термін – лише 100 днів, включно з вихідними.

Протягом усього часу роботи в ЛОДА Ірина Сех суміщала посаду у виконавчій владі зі статусом народного депутата, що прямо заборонено Конституцією.

У свою чергу Бондаренко заявив наступне. “Я, користуючись європейським досвідом і практикою, звертаюся до президента України із заявою про складення повноважень, і він повинен вирішити”.

Бондаренко нагадав, що раніше подав заяву про складання повноважень народного депутата, і цю заява задоволено:

“Я сьогодні не є депутатом Верховної Ради у зв’язку з моєю особистою заявою”.

“Сьогодні я звертаюся до президента з такою заявою (про відставку з посади голови КМДА) щодо його прав. Якщо Петро Олексійович буде вважати за необхідне використовувати мій досвід і практику в подальшій роботі, він визначиться, де і ким мені працювати”, – сказав голова КМДА .