Ляшко призначив Руслана Савчука головним санлікарем області

Автор: Застава Максим

04 Jan, 2022 17:05

Ляшко призначив Руслана Савчука головним санлікарем області

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко четвертого січня призначив Руслана Савчука керівником Івано-Франківського обласного Центру контролю та профілактики хвороб.

Читайте також: У Франківську привітали прикарпатських боксерів, які успішно виступили на чемпіонаті України (ФОТО)

Про це йдеться на сторінці Ляшка у фейсбуці.

Також нових керівників Центрів отримали Київська, Вінницька, Луганська, Харківська, Хмельницька, Івано-Франківська, Волинська, Чернівецька, Рівненська, Кіровоградська та Тернопільська області.

“Це черговий крок в перезавантаженні системи протиепідемічного захисту нашої країни. Створення нової мережі Центрів контрою та профілактики хвороб – це рішення, яке дозволить поєднати сильні сторони централізованих та децентралізованих систем забезпечення контролю над хворобами та епідемічного благополуччя населення.

Від новопризначених керівників очікую активної роботи у напрямку захисту населення від інфекційних та неінфекційних хвороб, епідеміологічного нагляду, а також активної профорієнтаційної роботи серед студентів медичних вузів. Завдяки цьому новостворені Центри знову матимуть можливості для розвитку, технічного удосконалення та повернуть престиж професії і довіру громадян”, – пише Ляшко.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry