Лише у трьох ліцеях Франківська їжу для школярів готують самостійно (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

28 Sep, 2022 18:42

Поділитись публікацією
Лише у трьох ліцеях Франківська їжу для школярів готують самостійно (ВІДЕО)

Харчування школярів Івано-Франківська відбувається двома методами. Понад півсотні навчальних закладів користуються послугою замовлення та доставки вже готових страв. У трьох ліцеях – їжу готують самостійно.

Про це прозвітувала очільниця департаменту освіти та науки Вікторія Дротянко на оперативній нараді у міського голови.

За сніданок і обід батькам школярів доводиться витрачати по 45 гривень щодня. Попри те, що ціни на продукти виросли, каже підприємиця Любов Куритан, дітей намагаються забезпечувати смачною та збалансованою їжею.

У дошкільних закладах Івано-Франківська харчуються майже 10 тисяч дітей. Вони забезпечені сніданками, обідами та вечерями. Харчування дошкільнят, каже очільниця Департаменту освіти та науки Вікторія Дротянко, теж здійснюється коштом батьків. Та 30% оплати – компенсує місто.

Майже дві тисячі дошкільнят повністю харчуються за рахунок міського бюджету. Однак нині, зазначає голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків, через затримку коштів за харчі виникають проблеми.

Цьогоріч дошкільнята та школярі харчуються за чотиритижневим сезонним меню. Таким чином, вдалось збільшити різноманіття страв. До цього меню було двотижневим.

Більше у сюжеті “РАІ”: