Листи з нержавіючої сталі – це не просто довготривала безпечна експлуатація

28 Бер, 2024 08:47

Поділитись публікацією
Листи з нержавіючої сталі – це не просто довготривала безпечна експлуатація

Нержавіюча сталь завдяки стійкості до корозії є відмінним вибором для виготовлення водопроводів та інших комунікацій. Поверхня труб та деталей тривалий час не окислюється, навіть після довготривалого впливу води. Деталі та інші вироби з нержавійки довго зберігають свої робочі властивості. Тому листи нержавіючої сталі використовують для виробництва труб, деталей, ємностей, сходових прольотів та поручнів. Компанія Армакс Груп є прямим дистриб’ютором виробників металопрокату і пропонує великий асортимент нержавіючих листів за привабливими цінами.

Які бувають листи нержавійки

Для різних виробів потрібно виділити ті чи інші сильні властивості. Щоб отримати необхідний матеріал, до сталі додають різні компоненти. В асортименті компанії Армакс нержавійка листова наступних видів:

  • Універсальні листи AISI 201 з вмістом хрому та марганцю для міцності та твердості сплаву. Легко витримують тиск продукту, що зберігається всередині ємності, та механічні удари, тому використовуються у всіх сферах, навіть у харчовій промисловості.
  • Листи AISI 304 з низьковуглецевої сталі. Завдяки пружності та твердості піддаються обробці, тому з них роблять труби та ємності.
  • Листи AISI 304 рифлені. Легко зварюються, використовуються для виготовлення сходових майданчиків та віадуків.
  • Листи AISI 304 шліфовані. Для отримання естетичного вигляду готові листи шліфуються на останньому етапі виробництва, що придає декоративність матеріалу.

Докладно ознайомитися з асортиментом продукції можна в каталозі компанії, де розміщені всі пропозиції товарів.

Типи нержавіючих листів

В залежності від способу прокату розрізнять види нержавіючих листів. Всі вони мають власне маркування:

  • гарячекатані – сплав розігрівається до пливучого стану, з якого формують листи, що набувають високої міцності (маркується NO1);
  • холоднокатані – формують без розігріву, вироби менш міцні, але більш гнучкі.

Після обробки листів вони набувають різних поверхонь:

  • матові – мають маркування 2В;
  • покриті ПВХ-плівкою – PVC;
  • шліфовані дзеркальні – BA;
  • шліфовані – 4N.

Зробити правильний вибір товару можна, вивчивши технічні характеристики. Також слід зважати на те, для чого листи будуть використовуватись.

Як купити якісний нержавіючий лист

Завдяки здатності нержавіючих листів не реагувати на вплив середовища, вироби з нержавійки не пліснявіють та довго зберігають свої властивості. В залежності від товщини, нержавіючі листи бувають тонкі до 3,9 мм, та товсті – від 4 до 10 мм. Тонка нержавійка служить декоративним матеріалом для оздоблення великих приміщень, а також використовується для виробництва гнутих предметів. Товсті листи є матеріалом для виготовлення ємностей, великих бункерів, труб різної товщини.

Вартість прокату залежить від товщини листів, способу виготовлення та обробки сировини. Компанія Армакс пропонує купити листи по вигідній гуртовій ціні. Чим більше партія товару, тим ціна приємніше. Замовити листи нержавійки можна на сайті компанії.

Реклама