Любов до телевізора інтенсивно скорочує життя

Автор: Турій Роман

23 Sep, 2014 14:53

Поділитись публікацією
Любов до телевізора інтенсивно скорочує життя

Різноманітні дослідження, які проводилися серед людей, що зловживають переглядом телевізійних програм засвідчили негативний вплив телевізора на здоров’я людини.

Іспанські науковці провели дослідження серед більше ніж 13 тисяч випускників вишів країни. У результаті досліджень, які тривали близько 8 років, з’ясувалося, що за короткий термін померли 97 людей, які зловживали переглядом телевізора. З них 46 осіб померли від раку, 19 людей – від хвороб серця, решта – з інших причин.

Ще одне дослідження, яке проводили австралійські науковці, показало, що серед 8800 піддослідних-любителів телебачення за кілька років 87 померли, переважно від серцево-судинних і онкологічних захворювань.

Проаналізувавши отримані дані, науковці зробили висновок: дорослі люди, які сидять перед екраном телевізора більше трьох годин на добу, мають подвійні шанси померти завчасно. Науковці заспокоюють людей, які дивляться телевізор не більше двох годин – їх цей ризик практично не стосується.

Таке дослідження стало вимогою часу – у розвинутих країнах все більше людей обирають відпочинок перед екраном телевізора. Лікарі застерігають, що кожного дня треба хоча б годину рухатися і приділяти телебаченню не більше двох годин на добу.