Любця Чернікова: люди просили пошити вишивану, щоби піти на вибори

Автор: Турій Роман

25 Тра, 2014 08:16

Поділитись публікацією
Любця Чернікова: люди просили пошити вишивану, щоби піти на вибори

Франківський дизайнер Любця Чернікова, яка працює в етностилі каже, що останнім часом роботи у неї вистачає, адже вишивка нині у моді.

Читайте також: Дизайнер Любця Чернікова: В Америці зовсім інше ставлення до одягу. У них його дуже багато, і він дуже дешевий

«У нас багато роботи. Весілля, випускні, кажуть що треба одягати українське, бо то зараз в моді. Жіночки кажуть: мені зробіть, аби я на вибори пішла у вишиванці чи ми їдемо в Київ треба, щоб всі бачили, що я тут українка», – говорить Любця Чернікова.

До речі, нещодавно вона повернулася з Росії. Їздила туди спеціально за хустками для суконь. Каже, що там живуть такі самі люди, як і в Україні.

«В мене там сестра рідна живе, москалька. Хоча, то все політика. Там люди такі самі як ми тут, тут – такі самі як там. Там люди такі самі: їм треба їсти, пити, любити , дітей виховувати заробити на капці-мешти, десть там комусь погульбанити у молодому віці. Нема такого, щоб там всі прямо хочуть українцям нашкодити. Мені в аеропорту тета якась каже: може вам ще не треба додому, у вас небезпечно. А я їй кажу, знаєте,що я знаю, де мені безпечно», – розповідає Любця Чернікова.

Уже незабаром повне інтерв’ю із дизайнеркою читайте на www.galka.if.ua

Теги: