Людей взяв у “заручники” черговий франківський забудівник

Автор: Сидорчук Василь

16 Jul, 2014 10:02

Людей взяв у “заручники” черговий франківський забудівник

Виконавчий комітет міської ради учергове відмовився від присвоєння поштової адреси новобудові по вулиці Мазепи 35 в Івано-Франківську. Члени виконавчого комітету мотивували своє голосування невиконанням з боку забудівника окремих зобов’язань. 

Читайте також: Віктор Анушкевичус: Економія тільки на заступниках мера дає можливість забезпечити електроенергією цілий дитячий садок

Підставою для будівництва по вулиці Гетьмана Мазепи, 35 стало рішення від квітня 2006 року, за яким нежитлове приміщення “Будинку вчителя” з балансу управління освіти передавалося на баланс приватного комерційного підприємства “Ресурс-Захід”.

Рішенням сесії міської ради від 16.10.2008 р. ПКП “Ресурс-Захід” було дано дозвіл на складання проекту землеустрою та дозволено передачу земельної ділянки в оренду під будівництво багатоквартирного будинку за умови укладання угоди з управлінням освіти про передачу 250 кв.м для улаштування “Будинку вчителя”.

Відповідний договір із забудівником 15.04.2009 р. підписав міський голова Віктор Анушкевичус.

У зв’язку зі зміною забудівника в 2012 році міська рада ухвалила нове рішення, за яким затвердила технічну документацію із землеустрою для ПП “Прогрес-Інвест”. Новий забудівник, згідно рішення ради, теж зобов’язувався передати місту замість зруйнованого свого часу “Будинку вчителя” громадські приміщення по вул. Мазепи, 35 площею 250 кв.м.

17 липня цього ж року новий договір з новим забудівником було підписано міським головою. Однак при цьому із договору зникла згадка про додаткові зобов’язання. У підсумку місто так і не отримало ні метра в компенсацію за зруйнований в центрі міста будинок.

 “За чинним законодавством у міської влади залишися єдиний інструмент впливу – присвоєння поштової адреси”, – пояснює секретар міської ради Микола Вітенко. “Нам надзвичайно прикро, що люди не мають змоги оформити свою нерухомість, однак заручником їх зробила нечистоплотність забудівника. І не тільки його”.

Діями окремих посадових осіб міської влади вже зацікавилась прокуратура.

Нагадаємо, що сусідній будинок – Гетьмана Мазепи, 35 а – є теж скандальним будівництвом, яке вже рік перебуває у фокусі уваги. Багатоповерхівка визнана самочинною, справа перебуває в судах.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry