Люди кримінальної зовнішності протидіють комунальникам, які зносять незаконні літники

Автор: Людмила Баран

01 Jul, 2014 09:34

Поділитись публікацією
Люди кримінальної зовнішності протидіють комунальникам, які зносять незаконні літники

Працівники Департаменту комунального господарства потрапляють у конфліктні ситуації щоразу, коли намагаються демонтувати встановлені без дозволу кіоски і літні майданчики кафе.

Читайте також: Затягнули паски: Марцінків і його 10 заступників встановили собі 100% доплати на 2023 рік

Про це на оперативній нараді міського голови 1 липня заявив Михайло Смушак, директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку .

“Демонтаж незаконних літніх майданчиків і кіосків – це складна робота. Кожне знесення супроводжується конфліктом. Іноді це не лише сварки. Часто цей процес закінчується бійками. До них суб’єкти, що встановили ці споруди,  запрошують осіб з явно кримінальною зовнішністю. Наш департамент залучає до цієї роботи  працівників Міськсвітло, Теплокомуненерго, Водоекотехпрому, а це  звичайні слюсарі, електрики, сантехніки. Вони  протистояти таким проявам не можуть”, – сказав Михайло Смушак.

За його словами, заразу місті є 61 незаконно встановлена споруда, яку мають демонтувати. Водночас, станом на минулий тиждень, знесено тільки 6 кіосків і 3 літні майданчики. Їхню ліквідацію здійснюють щосереди. Встигають знести, максимум, 1-2 споруди за день.

Керівник Департаменту комунального господарства скаржиться на занадто тривалу процедуру демонтажу і пропонує її спростити.

“Ми готуємо зміни до положення про знесення незаконних споруд. Зараз весь цей процес триває з травня до жовтня, тобто розтягується на весь сезон. Потрібно встановити 3-4 дні на знесення, без прийняття рішень міськвиконкому. Також варто у 10 разів збільшити плату за оренду ділянок під літні майданчики. Якщо неможливо побороти, то треба узаконювати і контролювати це явище. Ці пропозиції будемо виносити на рішення виконавчого комітету”, – вважає Михайло Смушак.

Теги: