“Люди розчарувалися у владі. Тепер цю довіру треба повертати”, – Марцінків про другий тур виборів та дані екзит-полів

Автор: Єва Жасминова

15 Nov, 2015 20:28

Поділитись публікацією
“Люди розчарувалися у владі. Тепер цю довіру треба повертати”, – Марцінків про другий тур виборів та дані екзит-полів

По завершенню виборчого дня, коли в Івано-Франківську закрили усі виборчі дільниці, “Галка” поспілкувалася з кандидатом в мери міста Русланом Марцінківим. Він розповів про свої враження від виборчого дня та поділився сподіваннями щодо результатів другого туру виборів.

Читайте також: Спорткомплекс “Електрон” продають. 6 років тому мерія його викупила та обіцяла відновити. – Фактчек Галки

“Насамперед чекаємо підрахунку голосів і вже почнеться ще важча робота. Важливо, щоб усе пройшло чесно”, – прокоментував дані екзит-полів Руслан Марцінків.

Нагадаємо, одразу два екзит-поли віддають впевнену перемогу Марцінківу на виборах мера Івано-Франківська.

Він також зауважив низьку явку виборців у Івано-Франківську.

“Не вважаю це проблемою саме Франківська. Виборець сьогодні розчарований, і так у всій країні. Люди розчарувалися у владі, у відсутності реформ. Тому більше не хочуть ходити на вибори. І тепер потрібно цю довіру повертати. Дати можливість відчути людям, що вони вирішують, що саме їх голос важливий”, – коментує “Галці” кандидат на посаду мера.

Руслан Марцінків зауважив, що серозних спроб підкупу виборців не було, були деякі неприємні ситуації на вулиці Героїв УПА і ще на кількох дільницях. Проте, переконаний він, період підрахунку голосів максимально важливий, адже й тут можуть бути серйозні фальсифікації.

Також Марцінків подякував виборцям, які все таки пришли проголосувати, не дали нікому можливості маніпулювати своїм голосом. Він переконаний, що голоси франківських виборців – це велика довіра, яку потрібно виправдати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СОЦІС не оголошує результатів екзит-полу, бо працював на дільницях до двядцятої години

Тут можете переглянути відео з прес-конференції екзит-полу “Соціс”.


Broadcast live streaming video on Ustream

Теги: