«Людина їсть не тільки у будні»: франківські ресторатори – проти «ковідних» заборон (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Застава Максим

11 Nov, 2020 10:27

«Людина їсть не тільки у будні»: франківські ресторатори – проти «ковідних» заборон (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На площі перед ОДА – Всеукраїнська акція рестораторів #МаюПравоПрацювати.

Читайте також: Запальні концерти, повітряні кулі та пінна дискотека. Франківців запрошують на феєричний фестиваль Pasichna drive

В Івано-Франківську акція проходить за підтримки Асоціації рестораторів Івано-Франківська. Проте під стінами ОДА зібралися не тільки ресторатори, але й підприємці, які кажуть, що зараз працюють без вихідних, але й надалі не можуть повернути свій стабільний дохід.

Люди принести з собою плакати: «Людина їсть не тільки у вихідні», «Без бізнесу – немає економіки», «Немає замовлень – немає грантів», «Ні часовим обмеженням роботи ресторанів» та інші, інформує «Галка».

Підприємець, учасник бойових дій Роман Дорожівський каже, що три місяці вони не працювали, але держава тоді вимагала не звільнять працівників, а зараз їх знову хочуть закрити.

«Сьогодні зібралися не тільки ресторатори, а також підприємці. Держава збирає у нас податки кожен робочий день. Якщо ви не хочете, аби ми працювали, то компенсуйте нашим працівникам зарплати».

Дорожівський додає, аби вийти на рівень минулого року, то потрібно, аби завершився карантин – тоді люди зможуть безпечно пересуватися, до міста повернуться туристи.

Франківець Дмитро, який працює в «Урбані», розповідає, що після початку жорсткого карантину нікого не звільняли, а після його завершення всі повернулися до майже звичної роботи.

«Зараз нас знову хочуть закрити. Я переконаний, що влада має не просто закривати, а давати якесь вирішення цієї проблеми. Для закладів харчування вихідні – найприбутковіші дні», – наголошує хлопець.

Рестораторка, директор компанії «23.ресторани» Оксана Камінська наголошує, що ресторани набагато більше безпечну, ніж маршрутки.

«Ми всі забезпечені засобами захисту, дотримуємося карантинних вимог, готуємо їжу безпечно. На початку карантину ми дали владі дуже велику довіру, тоді хтось закрився, а хтось працював на доставку. Для деяких людей це єдиний спосіб заробітку. Ми готові дотримуватися всіх вимог та всіх правил», – говорить Камінська.

З такими вимоги біля ОДА зібралися ресторатори та підприємці:

1) Ні — карантину вихідного дня та іншим часовим обмеженням прав на роботу;

2) Ні — дискримінаційним перевіркам. Мораторій на перевірки та скасування незаконних протоколів;

3) Зачиняєте? — Платіть! Вимагаємо компенсаційних заходів для галузі.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 3
  • like
3
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry