Людина, що подала неправдиву декларацію для субсидії, повинна повертати кошти у двократному розмірі

Автор: Людмила Баран

14 Кві, 2015 11:32

Людина, що подала неправдиву декларацію для субсидії, повинна повертати кошти у двократному розмірі

Наступного місяця франківцям призначатимуть субсидії за спрощеною процедурою. У Департамент соціальної політики необхідно подавати лише заяву і декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Як повідомлялось раніше, з 1 травня вступає у дію постанова Кабміну про призначення субсидії за спрощеною процедурою. Не потрібно буде подавати довідки про доходи зареєстрованих осіб, відповідна інформація зазначається у декларації.

Директорка Департаменту соціальної політики міськвиконкому Олександра Заклинська зазначила, що декларацію слід заповнювати дуже старанно.

“Якщо при перевірці декларації будуть виявлені недостовірні дані, ми будемо змушені припиняти субсидію і особа повинна повертати субсидію у двократному розмірі. Тому звертаюся до мешканців, щоб були всі уважні, щоб не надіялися, що ми не додивимося, не дорахуємося. Повноваження в нас є, мибудемо перевіряти. Тому що це є цільове використання коштів з бюджету держави”, – наголосила Олександра Заклинська.

Про це вона сказала 14 квітня на оперативній нараді міського голови.

Також Заклинська розповіла, що непотрібно подавати декларації і заяви особам, які отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014-2015 років. Субсидія на наступний період їм призначатиметься на підставі раніше поданих документів.

Зможуть отримувати субсидії студенти денної форми навчання. Крім того, не вимагатимуть влаштування на роботу членів сімї працездатного віку. Дозволено мати більшу кількість земельних ділянок та житлової нерухомості, ніж раніше.

Як сказала Олександра Заклинська, потрібну інформацію мешканці можуть отримати на гарячій лінії Департаменту за телефоном 55 23 03.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry