Людмила Сокол: Довідка із місця роботи про відсутність відпустки влітку – першочергова умова для того, щоби дитина потрапила у черговий садок

Автор: Турій Роман

11 Jun, 2014 09:23

Поділитись публікацією
Людмила Сокол: Довідка із місця роботи про відсутність відпустки влітку – першочергова умова для того, щоби дитина потрапила у черговий садок

У садках вимагають довідку з місця роботи батьків, що їм не належить влітку відпустка. Тільки ця довідка може стати приводом для того, щоби дитина змогла потрапити до чергового садка.

Читайте також: На Верховинщині поліцейський розбив чужу машину (ФОТО)

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua сказала Людмила Сокол.

«Така довідка – це першочергова умова для того, щоби потім клопотати про те, щоб дитина потрапила в черговий дитячий садок. Я якраз чекаю на надходження цієї довідки із офісу нашої компанії зі Львова. Вони вперше чують, що такі довідки потрібні, і ще ніколи їх не видавали», – каже Людмила Сокол.

Таку довідку треба обов’язково надати до 25 червня, в іншому випадку дитина до чергового садка не потрапить. Та й не факт, що туди візьмуть навіть із довідкою. За словами Людмили Сокол, з їх садка до чергового можуть потрапити тільки 10-12 діток, не більше, такий «ліміт».

Жінка каже, що навіть згодна возити дитину на інший кінець міста, бо насправді, ситуація критична. На роботі максимально можуть дати відпустку лише на два тижні, а садки не працюватимуть два місяці.

Нагадаємо, начальник управління освіти МВК Наталія Микула каже, що проблема із черговими садками – надумана, насправді туди беруть навіть без довідок, то просто завідуючі садків перестраховуються.

 

 

Теги: