“Люди мають отримувати якісні медпослуги”, – голова ОДА Андрій Бойчук (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

10 Чер, 2021 19:13

“Люди мають отримувати якісні медпослуги”, – голова ОДА Андрій Бойчук (ВІДЕО)

10 червня в Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні відкрили відділення екстреної медичної допомоги.

Читайте також: Здав майже 60 літрів крові: Зеленський дав "Заслуженого донора України" прикарпатцю

Вартість будівництва сягала понад 16 мільйонів гривень. Про це пише “Галка” з посиланням на фб-повідомлення голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука.

У новому відділенні встановлено систему вентиляції та кондиціонування, систему водопостачання та каналізації, влаштовано перекриття даху. Також проведено внутрішні опоряджувальні роботи, встановлено бокс для автотранспорту, утеплено фасад та проведено благоустрій навколишньої території. Всі роботи виконано на високому рівні. За кошти державного бюджету лікарня отримала рентгенапарат та УЗД-апарат.

“Оновлення медичних закладів – важливе завдання, яке ставить президент України перед нами. Адже люди мають отримувати якісні медпослуги. А для висококваліфікованого медичного персоналу потрібні комфортні умови, щоб вчасно та професійно допомагати пацієнтам. Президентська програма “Велике будівництво” робить великий внесок у розвиток медицини на Прикарпатті. Це далеко не перша лікарня, в якій вже відбулись позитивні зміни, і роботи надалі будуть продовжуватись”, – зазначив Бойчук.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...