Люстраційні фінперевірки показують, що 98,8% прикарпатських держслужбовців – чесні

Автор: Турій Роман

13 May, 2015 22:37

Люстраційні фінперевірки показують, що 98,8% прикарпатських держслужбовців – чесні

На виконання люстраційного закону податківці Івано-Франківщини перевірили більше 1000 декларацій.

Як повідомили в управлінні доходів і зборів фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області, на сьогодні проведено 1070 перевірок достовірностей відомостей, зазначених в деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру осіб, які підлягають перевірці відповідно до Закону України „Про очищення влади”. Перевірки здійснювались за спеціальним алгоритмом, який дозволяє виявляти недостовірність вказаних у декларації відомостей про наявність у суб’єктів декларування майна (майнових прав), а також невідповідність вартості майна (майнових прав), набутого (набутих) за час перебування на відповідних посадах, доходам, отриманим із законних джерел.

За результатами таких перевірок у 1057 декларантів, або 98,8 відсотків, правдивість наданих відомостей підтвердилась, у 13, або 1,2 відсотка – виявлено недостовірність чи невідповідність даних. Відповідні висновки перевірок направлено запитувачам та Мінюсту.

Загалом з початку введення в дію Закону України „Про очищення влади” до підрозділів ДФС Івано-Франківської області надійшло 2719 запитів про проведення перевірок достовірностей відомостей, передбачених пунктом 2 частини 5 статті 5 Закону України „Про очищення влади”, 2295 з них – цьогоріч.

Нагадаємо, відповідно до Закону України „Про очищення влади”, особа, яка вказала недостовірні відомості щодо набутого майна та не змогла пояснити його походження, позбавляється на 10-річний термін права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, інформує прес-служба Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry