Люстровані міліціонери Прикарпаття кинулися до суду, аби повернути свої посади

Автор: Турій Роман

27 Nov, 2014 22:17

Поділитись публікацією
Люстровані міліціонери Прикарпаття кинулися до суду, аби повернути свої посади

Принаймні троє звільнених внаслідок дії люстраційного закону полковників міліції обласного УМВС оскаржуватимуть втрату роботи в окружному адміністративному суді.

Читайте також: Прикарпатські борчині - чемпіонки кубку України (ФОТО)

Про це в своїй сторінці в мережі Facebook написав громадський активіст та правозахисник з Івано-Франківська Володимир Бандура.

“Один з них вже сьогодні подав позовну заяву з обличчям повним рішучості та віри у справедливість суду. Два інших в сумятті почуттів блукають коридорами адміністративного суду,як привиди батька Гамлєта з почорнілими від скорботи обличчями.. В деякому сумятті і окремі представники з числа радикально налаштованої молоді.Якщо до двох з полковників особливих претензій немає,то третій палковнік вже давно ходить у “запеклих друзяк” Правого Сектора Івано-Франківщини, приймав особисту участь в окремих слідчих діях відносно активістів та створенні доказів у справах про підпал партії регіонів у Галичі, безчинствував та хуліганив у провадженні про захоплення державних будівель у Івано-Франківську в грудні 2013-січні 2014.”, – пише Бандура.

Також він оприлюднив інформацію, що нібито першим, хто подав в суд на своє “люстраційне звільнення” є колишній перший заступник начальника УМВС Віталій Ільчишин (на фото).