“Лютий треш”: через сумнівне суддівство “Прикарпаття” мінімально поступилося “Інгульцю”

15 Jul, 2020 21:12

15 липня Команда рідного краю на виїзді зіграла з лідером Першої ліги – “Інгульцем”.

Перший небезпечний момент виник на 16-ій хвилині після невдалого прориву Коваленка до воріт Вульчина, інформує офіційний сайт “Прикарпаття” з посиланням на Sport Arena.

Іванофранківці впевнено стримувало натиск господарів, а ось у команди Сергія Лавриненка виникли певні складнощі з креативом. У господарів продовжував брати ініціативу Коваленко, який кілька разів намагався спробувати щастя дальними ударами.

Дуже грамотно “вибудувана” оборона “Прикарпаття” не давала суперникам створювати багато небезпечних моментів. “Розбудив” гру момент Воробчака – вінгер змістився до центру і “пальнув” з лівої, але удар на себе прийняла голова українського Давида Луїса – Кучеренко. А через хвилину шикарний шанс упустив Борисевич. Стандарт, м’яч заметушився у воротарському, і Борисевич вдарив над поперечиною з лінії воротарського – повтор показав, що Кучеренко зробив “накладку”, але цей момент залишився без уваги бригади арбітрів. Що у “Інгульця” у відповідь? Штрафний від Бартуловіча – мимо. На тому перша половина зустрічі закінчилася.

Другий тайм почався з помилки у “Прикарпаття”. Завозився з м’ячем Пастух, м’яч у нього відібрав Козак, і гостей врятував Вульчин. Відскік – м’яч у Бартуловіча, Младен скинув на Сітчінаву, проте форвард якимось дивом потрапив у здавалося б антигероя епізоду Пастуха! Дві хвилини потому Сітчінава виграв верхову дуель у Борисевича, але пробив головою поруч зі стійкою. “Прикарпаття” відповіло своїм стандартом: Кузьмін продовжив передачу на Дитко, а форвард не влучив у ворота.

Куди більше питань стало на 53-ій хвилині: Семотюк впав після зіткнення із захисником “Інгульця”, а головний арбітр зустрічі Іван Бондар показав хавбеку гостей другу жовту картку, вважаючи, що гравець симулював порушення правил з боку гравця господарів. Тут же за незгоду з діями арбітра був вилучений і коуч “Прикарпаття” – Володимир Ковалюк.

Дана ситуація сколихнула “Інгулець”. Підопічні Лавриненко, які здобули собі чисельну перевагу, понеслися в атаку. Дальнім ударом відзначився Козак – мимо воріт. У меншості “Прикарпатті” ще більше осіло на своїй половині поля, дозволивши “Інгульцю” активно комбінувати і володіти ініціативою. Ще один шанс Козака – над воротами. Кучеренко головою – в руки Вульчину.

За 15 хвилин до кінця основного часу “Прикарпаття” повністю перейшло на оборонний план. На очах президента ПФЛ Сергія Макарова “Інгулець” у кінці матчу зумів створити два моменти – удар Лупашко прийняв на себе Сітчінава, а ось дальній удар Кучеренко шикарно потягнув Вульчин. Ще один шанс Козака – Вульчин потягнув практично “мертвий” м’яч з ближнього кута.

Вульчин продовжив рятувати – Мишуренко занапастив два суперських шанси, не перегравши воротаря. Здавалося, що “Прикарпаття” витягне цей матч до фінального свистка і ще більше закрутить розв’язку в Першій лізі, однак на перший план знову вийшов арбітр Іван Бондар. На 93-ій хвилині головний арбітр зустрічі вгледів порушення з боку Бочкура на Сітчінаві (чергове спірне рішення рефері), вказавши на “точку”. Пенальті чітко реалізував Загальский – 1:0.

До слова, “футбольний світ” вже розкритикував арбітра зустрічі, називаючи таке суддівство “лютим трешом” та “зумисним побиттям “Прикарпаття”“. Натомість багато повідомлень зі словами підтримки від уболівальників та навіть суперників по лізі лунають на адресу Команди рідного краю.