Made in Ukraine: одяг для жінки з великої літери від Катерини Тимочко (ФОТО)

Автор: Комарщук Олександра

10 Лис, 2016 14:00

Made in Ukraine: одяг для жінки з великої літери від Катерини Тимочко (ФОТО)

Kateryna Tymochko – молодий український бренд, який створює особливий одяг для особливих людей. Про перші досягнення в модній індустрії, показ в Парижі, джерела натхнення та естетику бренду в ексклюзивному інтерв’ю Катерина розповіла Ivona.

Як ви вважаєте, в Україні складно реалізувати дизайнерські ідеї в промисловому плані?

– На щастя, Україна зараз дуже стрімко розвивається і є комфортною платформою для реалізації нових ідей. І хоч мої слова зараз прозвучать як політичне гасло, але я глибоко переконана, що найважливіше в житті – вірити і діяти. А це, повірте мені, завжди працює!

Хто являється основною цільовою аудиторією вашого бренду?

– Жінка. Саме так: жінка, про яку хочеться писати з великої літери.

А що вас надихає на створення нових речей?

– Натхнення я черпаю просто з повітря. Мені здається, що насправді всі ідеї живуть десь там. Коли є ідея, тривалий час затрачається на її дослідження, обдумування, розвиток. Ескізів у мене завжди більше, ніж реальних виробів. В цьому і складність. В шухляді мого стола зберігаю, як мінімум, п’ять колекцій одягу в ескізах, поміж створенням двох відшитих щорічних колекцій. Також надважливим для мене є спілкування з людьми, цікаві мистецькі події. Це наповнює мене натхненням, а згодом я відображаю це у своїй творчості.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry