Магістрант Прикарпатського університету став переможцем міжнародного конкурсу наукових робіт

Автор: Застава Максим

09 Кві, 2020 16:53

Поділитись публікацією
Магістрант Прикарпатського університету став переможцем міжнародного конкурсу наукових робіт

Магістрант Віталій Крамар став переможцем міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020».

Читайте також: Франківські студенти відзначилися на всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Про це йдеться на сайті Прикарпатського національного університету.

“За результатами конкурсу в галузі «Економіка та управління» переможцем став магістрант спеціальності «Економіка (Економічна кібернетика)» економічного факультету Прикарпатського університету Віталій Крамар. Він нагороджений дипломом I ступеня. Назва його роботи – «Models of analysis and forecasting of monetary policy parameters». Конкурсна робота отримала рейтинговий бал – 95. Науковий керівник – Андрій Пілько, доцент кафедри економічної кібернетики. Загалом в цій галузі знань на конкурс надійшло 58  англомовних наукових робіт, з яких 3 отримали найвищі бали”, – йдеться у повідомленні.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020» щорічно проводиться на базі Одеської національної академії харчових технологій за підтримки Міністерства освіти й науки України під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association у співробітництві з науковим журналом Central European Researchers Journal за напрямами: економіка та управління, харчова наука і технології, інформаційні технології, автоматизація і робототехніка, енергетика й енергоефективність, екологія та охорона навколишнього середовища.

Цьогоріч на перший етап конкурсу було подано 202 роботи, у тому числі 57 робіт зі закордонних університетів. Роботи надійшли з 29 закордонних університетів таких країн як Франція, Греція, Китай, Македонія, Литва, Польща, Словаччина, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Білорусь і Молдова. На першому етапі конкурсу відбулося рецензування робіт членами журі, до складу якого входять науковці з 19 країн: США, Німеччина, Швейцарія, Ангола, Бенін, Латвія, Туреччина, Ізраїль, Китай, Румунія, Грузія, Польща, Словаччина, Казахстан, Азербайджан, Болгарія, Молдова, Білорусь, Україна. На підставі рецензій та відкритого обговорення наукових робіт у скайп-режимі, журі кожного з напрямків більшістю голосів прийняло рішення щодо визначення фіналістів.

Теги: