Магазин медтехніки в Івано-Франківську

28 Тра, 2024 19:22

Поділитись публікацією
Магазин медтехніки в Івано-Франківську

Магазин медтехніки Ортмедика у Івано-Франківську, пропонує своїм покупцям широкий асортимент продукції від відомих виробників, які вже довгий час на ринку та позитивно себе зарекомендували. Для того, щоб можливо було слідкувати за станом власного здоров’я, покупцеві варто придбати медичну техніку для домашнього користування. В магазині ортопедичних товарів Ортомедіка представлений широкий асортимент техніки як для домашнього використання, так і для спеціалізованих медичних установ. В нашому каталозі кожен покупець може вибрати та придбати для себе все необхідне, а наші спеціалісти вам в цьому допоможуть.

Чому слід мати медичні товари для домашнього використання

У разі погіршення стану здоров’я, людині потрібно якнайшвидше про це дізнатися перевіривши всі необхідні показники. Це необхідно, щоб своєчасно приступити до лікування. Сучасна медтехніка в Івано-Франківську має настільки великий каталог товарів, що тут можна знайти все необхідне для домашнього використання для підтримання здоров’я та краси, як для себе, так і для своїх близьких. Великим попитом серед постійних клієнтів користується: реабілітаційне обладнання, ортопедичні товари та багато іншого медичного приладдя.

Що пропонує своїм клієнтам магазин медтехніки у Івано-Франківську:

  • Безкоштовна діагностика стопи для виявлення плоскостопості. Таку діагностику може пройти кожен бажаючий, достатньо відвідати салон медтехніки Ortomedica та записатися на прийом до спеціаліста. Якщо людина має хоч якісь проблеми зі стопами, то діагностика їх виявить, а наші спеціалісти можуть надати рекомендації стосовно лікування та придбання необхідних товарів для покращення загального стану організму.
  • Ремонт медичного обладнання прямо у відділенні салону. Зараз немає необхідності шукати відповідного майстра для ремонту домашньої техніки. Якщо, ваш пристрій вийшов з ладу, наші спеціалісти проводять діагностику та приведуть його до належного стану за короткий час, щоб ви знову могли ним користуватися.

Ми пропонуємо своїм клієнтам такі категорії товарів:

  • Медична техніка для домашнього використання. Найбільшим попитом з цієї категорії користуються – інгалятори, тонометри для вимірювання тиску, ртутні та безконтактні градусники, іригатори різної потужності. Також у нас купують глюкометри та тест – смужки люди, які страждають на сахарний діабет.
  • Товари для підтримки краси. Часто покупці віддають перевагу апарату Дарсонваль та різним масажерам для тіла в комплексі з лікувальною косметикою. Категорія спортивних товарів представляє своїм покупцям різноманітні килимки для фітнесу, браслети та фітнес резинки, ролери, спортивні м’ячі та інше приладдя. Для покращення кровообігу та роботи венозної системи ми пропонуємо придбати якісний компресійний трикотаж який стане незамінним помічником для занять спортом та для буденних справ.
  • Ортопедичні вироби вміщують в себе подушки на офісні крісла та для щоденного використання. Також наші покупці можуть вибрати для себе ортопедичне, анатомічно правильне взуття на будь – який сезон для дорослих і дітей та індивідуальні устілки.
  • Для людей які перебувають на реабілітації після перенесених травм, переломів або інших недугів в нашому каталозі є милиці, інвалідні сидіння та візки, палиці для ходьби, поручні для інвалідів та засоби гігієни за ними.
  • Для медичних установ пропонуємо: медичні меблі, лабораторне обладнання, хірургічне та медичне обладнання для різних кабінетів.

Бажаючи придбати якісне медичне обладнання для домашнього використання та для медичних установ, завітайте до мережі салонів Ортомедіка та виберіть все необхідне. Ми маємо багато відділень магазинів по всій території Україні, а також надсилаємо обрані товари поштою. Прийдіть у салон в Івано-Франківську або в іншому місті та переконайтеся особисто у високому професіоналізмі наших співробітників та широкому асортименті продукції.

Реклама

самолікування