«Маєм право працювати!»: франківські ресторатори з посудом протестують під стінами поліції (ФОТО, ВІДЕО)
13 Лис, 2020 11:32
13 листопада у Франківську під стінами Головного управління Нацполіції в області зібралися ресторатори на акцію протесту #МаюПравоПрацювати.
Читайте також: Найскладніша операція року: як у Франківську провідні лікарі рятували постраждалого у ДТП чоловіка (ФОТО)
Люди, незадоволені рішенням уряду зробити «карантин вихідного дня», просять у керівництва держави мати можливість працювати, а у поліції – розуміння. Директори та працівники закладів громадського харчування принесли із собою плакати «Людина їсть не тільки в будні», «Карантин вихідного дня – це мільйон людей без роботи», «Наші діти голодують», «Нема роботи – нема податків» та інші.
Кухарка холодного цеху сітки ресторанів Pizza Group Галина Гебура каже, що нині прийшла відстоювати своє право на працю, інформує «Галка».
«У кожного з нас є сім‘ї, які треба годувати, маємо сплачувати комунальні послуги, податки.. А звідки взяти гроші? Ми не проти карантину як такого, але це має бути узаконено нормально. Має бути повний локдаун на тиждень-два, а не оця-от незрозуміла ситуація. Виходить, що вірусу вдень у нас немає, а ввечері є? У вихідні не можна працювати, а у будні можна? Дайте нам працювати нормально!», – каже пані Галина.
Жінка зазначає, що у закладі дотримуються усіх правил карантину, а люди ре розуміють, чому саме ресторани підпадають під такий ризик, що їх слід зачиняти:
«Наші гості дуже цього не розуміють. Якщо ресторан закривається, то це складний технологічний процес, який відбувається як мінімум на тиждень, а не на день-два».
Директор ресторану Анатолій Остафійчук вважає, що міри, які запровадив Кабмін, не дадуть ніякого плюса, а лише мінуси.
«Ми хочемо, щоб до нас ставилися лояльно, шоб поліція ставилася з розумінням. Ми не проти закону чи карантину, ми проти того, щоб одні могли працювати, а інші ні. Хочемо, щоб у Києві зважили на наші слова», – додав Остафійчук.
Ресторатори кажуть, за таких умов більшості закладів доведеться просто зачинитися і більше не продовжувати свою діяльність.
Акція супроводжувалася стукотом посуду та гаслом «Маєм право працювати!».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Людина їсть не тільки у будні»: франківські ресторатори – проти «ковідних» заборон (ФОТОРЕПОРТАЖ)