“Маємо справжню зірку театру і кіно європейського рівня”, – Держипільський про актора Романа Луцького

Автор: Костинюк Олександр

20 Jun, 2019 16:39

“Маємо справжню зірку театру і кіно європейського рівня”, – Держипільський про актора Романа Луцького

Керівник Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський похвалив актора Романа Луцького, який зіграв у Польщі головну роль у постановці “Гамлет”.

Читайте також: Франківський драмтеатр зіграє справжнє «Гуцульське весілє» (ФОТО)

Добрі слова на адресу франківського актора Ростислав Держипільський написав 20 червня на своїй сторінці в соцмережі Facebook, інформує “Галка”.

“Маю нарешті трохи часу, аби поділитися радістю, яка мене не покидає вже два тижні. Так, два тижні минуло, відколи я побував на прем’єрі “Гамлета” за Шекспіром у Познані, де головну роль грав наш Роман Луцький у режисурі однієї з найтоповіших на сьогодні у Польщі режисерів Маї Клечевської”, – йдеться в повідомленні.

За словами Ростислава Держипільського, Роман Луцький переміг у кастингу на цю роль серед більш ніж 50-ти акторів.

“І режисерка не прогадала! Ромко блискуче зіграв Гамлета! Такого ви його ще не бачили, він неймовірно виріс! Він знаходився на майданчику більше чотирьох годин і кожну секунду був включений, діяв. Ромко був і драматичним, і комічним, і психологічним, і алкашом, і психом, і бився, і фехтував і… і… і все це робив чудово! Звичайно, мав поруч прекрасних партнерів!”

Керівник Франківського драмтеатру зауважив, що після прем’єри до нього підходили польські театрознавці, які аналізували та хвалили гру Романа Луцького.

“Маємо справжню зірку театру й кіно вже не тільки всеукраїнського, а і європейського рівня! Ромку, далі Голівуд, всьо буде добре!”, – додає Ростислав Держипільський.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry