Майже 100 плодових дерев поповнили парафіяльний сад у Крилосі (ФОТО)

Автор: Застава Максим

07 Кві, 2021 08:04

Майже 100 плодових дерев поповнили парафіяльний сад у Крилосі (ФОТО)

Днями в селі Крилос значно розширили площу парафіяльного саду завдяки висадці ще 90 плодових дерев на території відпустового центру.

Читайте також: На коломийській ратуші створять оглядовий майданчик і музейний простір

Захід відбувся в рамках участі парафіяльної громади в програмі «Соціальні інновації громад» за підтримки Благодійної організації «Львівська освітня фундація» та Бюро УГКЦ з питань екології, пише Бюро УГКЦ з питань екології.

Розпочався захід зі спільної молитви та благословення саджанців. Парох, отець Ярослав Жолоб, звертаючись до молодих крилошан, наголосив на тому, що парафіяльний сад – це власність і відповідальність усієї громади, тому запросив присутніх і в майбутньому долучатися до спільного догляду за садом.

“Під проводом екореферента та співробітника парафії о. Михайла Дзуля всі взялися до праці: одні робили розбивку, інші – носили воду, ще інші копали ямки та саджали дерева, а хтось безтурботно грався поряд, поки дорослі трудилися. Після декількох годин кропіткої праці рівненькі рядочки нового саду постали поруч з резиденцією”, – йдеться в повідомленні.

Учасники волонтерської групи «Крилос новітній» вирішили присвятити таку подію дітям, які цьогоріч мали б уперше в житті приступити до Святої Тайни Сповіді та урочисто прийняти Святе Причастя. Тому на частині дерев з’явилися символічні бирочка з іменами дітей, а на звороті – один із плодів чи дарів Святого Духа.

Молоді саджанці яблунь і груш на Крилоській горі відтепер будуть милувати очі жителів та паломників.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...