Макаревич відвідав Донеччину, щоб дізнатися всю правду зі слів очевидців

Автор: Турій Роман

13 Aug, 2014 11:15

Поділитись публікацією
Макаревич відвідав Донеччину, щоб дізнатися всю правду зі слів очевидців

Російський музикант Андрій Макаревич відвідав кілька міст на Донеччині, які постраждали від бойових дій. Лідер “Машины времени” заявив, що хотів на власні очі переконатися у тому, що відбувається, бо не довіряє російським каналам.

Макаревич, який з самого початку Майдану підтримував Україну, поїздив зруйнованими містами й селами та поспілкувався з їхніми жителями. А після того у Святогорську дав благодійний концерт для біженців із зони бойових дій.

Про це повідомляє “Українська правда”.

Музикант вирішив поїхати на Донбас, бо давно хотів здійснити цю поїздку. Адже, за його словами, єдина інформація, якій можна довіряти, це те, що побачиш на власні очі.

До слова, візит Макаревича організували два благодійних фонди, один з яких належить Тимофію Нагорному.

У Слов’янську на центральній площі міста лідер “Машины времени” спілкувався з місцевими жителями і вони дуже емоційно, зі сльозами на очах, зустрічали “легенду своєї молодості”.

Макаревич також відвідав селище Семенівка, яке чи не найбільше постраждало від бойових дій. Музикант зізнався, що в нього боліло серце від побаченого: напівзруйновані будинки та підірваний автомобільний міст.

Після всього Макаревич дав концерт у пансіонаті “Перлина Донеччини” в Святогорську, де перебувають біженці з зони АТО. Разом із ним у концерті брали участь і українські виконавці.

Нагадаємо, Макаревич завжди критикував політику Путіна, а після дій російського президента в Україні, музикант відкрито назвав його тираном.