Макаревича вкотре засудили за його позицію щодо України

Автор: Турій Роман

16 Jul, 2014 15:05

Поділитись публікацією
Макаревича вкотре засудили за його позицію щодо України

Позицію російського музиканта Андрія Макаревича знову не сприйняли його співвітчизники. Цього разу на артиста накинулись через те, що він порівняв трагедію в московському метро з політичною ситуацією в Україні.

“З України на нашу територію з недбалості (якщо це тільки не самі знаєте чия провокація) залетів снаряд. Одна людина загинула. Наші відважні депутати вже готові обстрілювати українську територію. У метро з чиєїсь недбалості сходить з рейок поїзд – гине троє (якщо не п’ятеро), більше ста осіб госпіталізовано. З ким воювати будемо?” – написав у Facebook Макаревич 15-го липня, коли у московському метро сталася трагедія, повідомляє “Українська правда”.

Після публікації висловлювання на лідера “Машины Времени” обрушився шквал гніву користувачів Інтернет. Дехто назвав слова співачка блюзнірськими і неприпустимими.

Та Макаревич не вважає, що сказав щось не те. Про що й повідомив виданню “Super.ru“.f3732e3-makarevich1

“Я написав рівно те, що хотів сказати. Де тут блюзнірство? Я вважаю, що технічний збій відбувається з чиєїсь вини. Там, де всі служби працюють ідеально, технічних збоїв не буває. Якщо в результаті помилки постраждали люди, то винні в помилці повинні бути покарані, а у нас покарають помічника стрілочника. І ми, на жаль, так живемо”, – пояснив свою позицію він.

Російські журналісти спробували пристидити Макаревича, що він порівняв війну в Україні з аварією в метро. Однак артист лаконічно відповів: “Я про неспівмірність оцінок катастроф, що сталися. Це все відбувається через халатність”.

Та пізніше Андрій Макаревич видалив свій запис у Facebook.