Макаревича вкотре засудили за його позицію щодо України

Автор: Турій Роман

16 Jul, 2014 15:05

Макаревича вкотре засудили за його позицію щодо України

Позицію російського музиканта Андрія Макаревича знову не сприйняли його співвітчизники. Цього разу на артиста накинулись через те, що він порівняв трагедію в московському метро з політичною ситуацією в Україні.

“З України на нашу територію з недбалості (якщо це тільки не самі знаєте чия провокація) залетів снаряд. Одна людина загинула. Наші відважні депутати вже готові обстрілювати українську територію. У метро з чиєїсь недбалості сходить з рейок поїзд – гине троє (якщо не п’ятеро), більше ста осіб госпіталізовано. З ким воювати будемо?” – написав у Facebook Макаревич 15-го липня, коли у московському метро сталася трагедія, повідомляє “Українська правда”.

Після публікації висловлювання на лідера “Машины Времени” обрушився шквал гніву користувачів Інтернет. Дехто назвав слова співачка блюзнірськими і неприпустимими.

Та Макаревич не вважає, що сказав щось не те. Про що й повідомив виданню “Super.ru“.f3732e3-makarevich1

“Я написав рівно те, що хотів сказати. Де тут блюзнірство? Я вважаю, що технічний збій відбувається з чиєїсь вини. Там, де всі служби працюють ідеально, технічних збоїв не буває. Якщо в результаті помилки постраждали люди, то винні в помилці повинні бути покарані, а у нас покарають помічника стрілочника. І ми, на жаль, так живемо”, – пояснив свою позицію він.

Російські журналісти спробували пристидити Макаревича, що він порівняв війну в Україні з аварією в метро. Однак артист лаконічно відповів: “Я про неспівмірність оцінок катастроф, що сталися. Це все відбувається через халатність”.

Та пізніше Андрій Макаревич видалив свій запис у Facebook.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry