Максим Сітайло, засновник українського бренду «Flyingbro»: «Хочу, щоб в Івано-Франківську стало більше підприємців, більше успішного бізнесу»

Автор: Вадим Войтик

09 Гру, 2014 19:43

Максим Сітайло, засновник українського бренду «Flyingbro»: «Хочу, щоб в Івано-Франківську стало більше підприємців, більше успішного бізнесу»

Лекцію Максима Сітайла в Івано-Франківську ініціював Андрій Кузнєцов, один з організаторів  проекту «Кухня маркетингу».

«Коли ми шукали цікавого лектора, ми не хотіли знайти ще одного теоретика, який перекаже теорію з різної бізнес літератури: “щоб почати бізнес, треба проаналізувати ідею, правильно намітити орієнтири і впевнено йти до мети”, – розказує Андрій. – Ми шукали людину, яка конкретно опише маленькі і прості кроки. Ми шукали бізнесмена, який надихне початківців зробити перший крок і буде мати можливість їх підтримати. Максим відповідає нашим вимогам».

Читайте також: Франківський регбіст потрапив у склад збірної України

– Як виникла ідея створення вашого бренду спортивного одягу?

– Ідея бере початок від мого давнього спортивного захоплення. Я вже довший час займаюсь сноубордингом і, звичайно, сучасні тенденції спортивної моди мене не оминули. Усі користуються так званими бафами, що захищають обличчя від холоду. І мені теж доводилось одягати ці синтетичні вироби, що при тривалому контакті зі шкірою створювали відчуття дискомфорту. Так з’явилась думка про виготовлення цих аксесуарів з натуральних тканин.

– Виробництво є повністю українським?

– Не в Україні лише виробляється тканина. Цю частину роботи ми змушені віддати британській компанії Orange Energy. Решта складових проекту – made in Ukraine. А це і розробка оригінального дизайну, і створення концепції продажу продукції, і тестування, і власне виробництво баффів, шапок та інших спортивних товарів. «Flyingbro» – це повністю український продукт.

– Вас влаштовує дохід, який приносить цей проект? Чи можна назвати його успішним?

– Зараз ми маємо кілька тисяч доларів прибутку щомісяця. Як на мене, це цілком пристойний показник успішності проекту.

– Що ви робите для розвитку свого бренду зараз?

– Особливо зараз активно займаємося онлайн продажами. Навіть трохи оновили сайт www.flyingbro.com. Якщо хочете дізнатись, як ми це все робимо і як ми це все починали, приходьте завтра (10 грудня) на семінар в Івано-Франківську.

– До речі, щодо семінару. Ви дійсно можете підказати, як зробити цей найважливіший перший крок? Чому Ви вирішили, що цей семінар буде корисним франківчанам? Як Ви сконтактувались з організаторами? Який Вам особисто зиск з цієї події? Що отримають учасники?

– Ми самі починали з отаких маленьких кроків. Повірте, невдач і у нас було багато. Але якби у мене на час початку роботи над «Flyingbro» була можливість використати чужий як позитивний, так і негативний досвід, я би нею скористався. Я хочу, щоб в Івано-Франківську стало більше підприємців, більше успішного бізнесу. І я готовий надати можливість учасникам семінару навчитися на чужих (моїх) помилках, використати мій позитивний досвід, викреслити стандартні завади на їх шляху до успіху, допомогти знайти однодумців та інвесторів і навіть навчити приймати рішення, що є єдино правильними з точки зору бізнесу.

Організатори події, проект «Кухня маркетингу», помітили мене та мою компанію через схожість наших поглядів на розвиток українського підприємництва. Справа в тому, що у мене є свій схожий проект з підтримки бізнесу «Кузня бізнес інкубатор», в якому я також виступаю лектором. Ми поспілкувались і обидві сторони впевнились в тому, що така подія буде корисною для спільноти Івано-Франківська. Як я вже наголошував на сторінках соціальних мереж, які анонсували наш захід, особистого зиску я не маю. Я виступатиму безкоштовно. Подія не є безкоштовною для учасників, але це пов’язано не з моїм гонораром, а з витратами «Кухні» (компенсація моїх витрат на дорогу, оренда конференц-залу, витрати на рекламу події, тощо). Дуже сподіваюсь, що змогли зацікавити франківчан, і завтра збереться спрагла до знань аудиторія.

Від редакції:

Семінар відбудеться 10 грудня о 18.30 в конференц-залі готелю «Станіславів». Запис на семінар здійснюється за телефонами 095 4492928, 099 7505575, 067 3065123, по e-mail [email protected], на сторінках facebook.com/webosvita та vk.com/marketingkitchen, а також за адресою: вул. Чорновола 7, офіс 211. Вартість участі – 200 грн. Кількість місць обмежена.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...