Маленькі франківці, які першими з’явилися на світ у 2016-ому, отримали свідоцтва про народження (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

04 Січ, 2016 15:45

Поділитись публікацією
Маленькі франківці, які першими з’явилися на світ у 2016-ому, отримали свідоцтва про народження (ФОТО)

Новорічної ночі у Франківську народився один хлопчик та троє дівчаток. А в наступні два дні – ще по восьмеро діток. Пари, які першими стали батьками у новому році, 4 січня у перинатальному центрі отримали свідоцтва про народження для своїх дітей.

Читайте також: Найбільше грошей йде на зарплати: як сфера культури Франківщини пережила 2022 рік (ФОТО)

Першими стали батьками Віктор Мариновський та його дружина Христина. Свого сина назвали Владиславом.

Молодий батько розповів, що перейми в його дружини тривали близько 20 годин. Спочатку лікарі не хотіли пускати його до дружини, він чекав у вестибюлі з дев’ятої вечора. Але перед північчю дозволили зустріти з нею новий рік.

“Вони собі окремо зустрічали Новий рік, дивилися звернення президента. А ми з нею дивилися на нашу місцеву “Ейфелеву вежу”, яка гарно світилася, і бачили святкові феєрверки. Вона стрибала на м’ячику, я був біля неї. Це було надзвичайно тривожно”, – розповів Віктор Мариновський.

Після того він спустився назад до вестибюлю і чекав до ранку. “Першого січня о 5:45 в мене  народився син. Він перший у цьому році,” – сказав молодий батько.

23-річний Андрій Генсіровський та його дружина Ірина також стали батьками ввечері першого дня року. Свого сина назвали  Марком.

“У новорічну ніч три роки тому я познайомився зі своєю теперішньою дружиною. Дуга річниця пройшла сяк-так, а на другу – у нас народився син”, – розповів  Андрій Генсіровський.

Представники рагсу видають свідоцтва про народження у перинатальному центрі вже протягом останніх трьох місяців. Молоді батьки кажуть, що так зручніше.

“Це дуже зручно. Бо в перший місяць треба не треба бігати до загсу. В когось робота, в кого ще щось. Тут готово, зразу все видають. Можна більше часу провести з дитиною”, – зауважив  Андрій Генсіровський.

Сьогодні, 4 січня, свідоцтва сім’ям вручали начальник Головного управління юстиції в області Микола Станіщук та секретар міської ради Оксана Савчук. Вона також передала батькам диски з колисковими та казками “Материнське” і порадила вже зараз записувати дітей в електронну чергу до дитсадків.

“Якщо ви станете в чергу зараз, то зможете потрапити в будь-який садок, який захочете”, – зауважила Оксана Савчук.