Маленьких франківців вчили робити магніти з кави та деревця для прикрас (ФОТО)

Автор: Борис Марія

26 Jun, 2017 11:30

Поділитись публікацією
Маленьких франківців вчили робити магніти з кави та деревця для прикрас (ФОТО)

У неділю, 25 червня, Івано-Франківський Карітас приєднався до святкування Дня молоді у місті. На стометрівці перехожим пропонували майстер-класи з виготовлення магнітів та підставок для прикрас.

Читайте також: Рахунок в банку під час війни не врятує. Економісти радять тримати гроші в «банках»

Зерна кави, соняшникове насіння, рис, горох, квасоля, пшоно, мак – у хід йшли натуральні матеріали для виготовлення  магнітів.  Десятирічний Ілля Балич старанно робить магніт-серце для бабусі, а потім береться за підкову.

«Це я для мами роблю підкову на щастя, вона за кордоном, заробляє гроші, – каже хлопець, – мама вже давно там працює. Я їй поштою відправлю свій подарунок».

Дівчата вирізають пасма із серветок та обклеюють гілочки деревця – майструють підставку для прикрас.

Працівники Карітасу допомагають дітям, деякі батьки також долучаються до виготовлення хенд-мейдових речей. Розповідають, одні побачили оголошення у соціальних мережах, інші – проходили повз та зацікавилися майстер-класами.

Усі вироби діти беруть з собою на згадку про еко майстер-клас.

«Ми організували такі майстер-класи, аби потішати дітей у святкових день, – каже працівник Карітасу Ірина Харко, – а також хочемо залучити до нас якомога більше людей – франківців та гостей міста, адже Карітас зараз працює над розбудовою миру всередині громади, тому ми влаштовуємо такі заходи, що об’єднують людей та дають можливості для нових знайомств».

Захід відбувся у рамках проекту « Об’єднуючи людей заради розбудови миру: від зцілення до кооперації».

Теги: