Маловідомий портрет коханої Пабло Пікассо вперше виставлять на аукціоні

Автор: Костинюк Олександр

03 Лип, 2020 01:53

Маловідомий портрет коханої Пабло Пікассо вперше виставлять на аукціоні

Аукціонний будинок Sotheby’s виставить на торги малюнок вугіллям 1931 року художника Пабло Пікассо.

На роботі “Femme endormie” зображена кохана і муза Пікассо —  Марія-Терезія Вальтер. Портрет художник зробив, коли його стосунки з Вальтер все ще зберігалися у таємниці. Про це повідомляє The Guardian, передає Inspired.

Це “абсолютна перлина, вона так вишукано красива”, — сказала Гелена Ньюман, керівниця відділу імпресіонізму і сучасного мистецтва Sotheby’s. “Він застосував техніку, яка дає неймовірну близькість до роботи. Це просто чудово; нагадує чудові малюнки епохи Відродження, але неймовірно сучасне, вільне, безпосереднє і пряме”.

45-річний Пікассо вперше познайомився з 17-річною Вальтер у Парижі у 1927 році. За словами його онука Олів’є Пікассо, ця випадкова зустріч і подальша робота фактично відродили Пікассо. Вальтер стала музою для картин та скульптур Пікассо, деякі з яких вважаються найбільшими роботами в кар’єрі художника.

Малюнок вугіллям, що з’явиться на аукціоні, набагато більш інтимний. Свідченням цього є те, що Пікассо зберігав його до смерті у 1973 році, після чого він перейшов до його сина Бернарда. Робота була придбана нинішнім власником у 1986 році, і відтоді її не виставляли на загальний огляд.

Картина оцінюється у 6-9 мільйонів фунтів стерлінгів (7,5-11 мільйонів доларів).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...