Мамі загиблого прикарпатського бійця продали квартиру в жахливому стані (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

08 Вер, 2017 14:56

Мамі загиблого прикарпатського бійця продали квартиру в жахливому стані (ФОТО)

На сторінці у Фейсбуці атовець Василь Бійся стверджує, що влада ошукала матір загиблого в Іловайському котлі мешканця селища Обертин Тлумацького району Михайла Погорєлова – Мирославу Погорєлову.

Читайте також: "Ми намагаємося знайти компроміс". Марцінків зустрівся з мешканцями Пасічної, котрі перекривали дорогу (ФОТО, ВІДЕО)

Ошуканство стосується продажу квартири.

“Вони його не забули… Так написали в РДА міста Тлумача про загиблого 29 серпня 2014 року в Іловайську Михайла Погорєлова, так не забули про його родину, про матір, яка втратила частинку себе, вони не знають горя… І в ній вони бачили ГРОШІ, великі гроші, які осядуть в їх кишеннях, вони не могли спати, все думали, як прокрутити аферу на крові Героя, на збідованій мамі… І їм це вдалося.

Ігор Богданович Бринський, заступник голови РДА, виручив кума, а, можливо, і кум його, купивши стайні матері Героя, як квартиру, а Габурак Володя, голова РДА Тлумача, помагав в афері. Важливіші гроші, а гріхи відмолить в церкві, він це вміє…

ЯК В ТЛУМАЧІ НЕЛЮДИ ЗАРОБИЛИ НА КРОВІ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ!!!!!! Будинок стоїть на болоті, підтоплюється, ніхто не проживає і не хоче там квартири за дурно… Суть справи полягає в наступному: матері загиблого виділили з державного бюджету 180 000 гривень та районного бюджету 70 000 гривень на придбання житла, районна влада жваво допомагала з пошуком відповідного житла, а найбільше був зацікавлений перший заступник голови райдержадміністрації Бринський Ігор Богданович.

Була запропонована квартира за адресою: м. Тлумач, вул. 1 Травня, 62а кв. 4. Особисто Бринський І. Б. показував цю квартиру та уговорював погоджуватися саме на неї, оскільки кінець року, і якщо не придбати вказану квартиру, то гроші пропадуть, і матір не отримає жодного житла. Будинок знаходиться в жалюгідному стані, не має жодних комунікацій, не підведено ні світла, ні газу, ні води, стоїть на мочарах, його постійно затоплює, всюди грибок, в будинку ніхто не проживає, спочатку цей будинок будували як нежитлове приміщення, а пізніше зробили реконструкцію та переробили в житловий, але він не відповідає нормам.

Такий будинок не може бути введений в експлуатацію, однак одним із співвласників неофіційно є якраз згадуваний мною Бринський І. Б., який використав своє службове становище, тиснув на всі інстанції та добився того, що будинок, попри порушення норм і не доведення всіх робіт до завершення, таки ввели в експлуатацію. Власником квартир по документах записаний Клюк Роман Михайлович. Подейкують, що це кум Бринського І. Б., і квартира № 4, яку мені продали, фактично належить не Клюку Р. М., а саме першому заступнику райдержадміністрації Бринському І .Б. Також звертаю Вашу увагу, що на кінець 2014 року оцінили цю квартиру у 250 000 гривень. На мій погляд, така оцінка вказаної квартири є значно перевищеною, і в тому стані, в якому її продали, то вона не може стільки коштувати.

Також всі ці три роки голова райдержадміністрації Габурак В. М. обіцяє про завершення ремонту будинку і підключення до нього всіх комунікацій, але це все залишається тільки обіцянками, реальних дій не відбувається”, – передає слова матері загиблого атовця Василь Бійся.

Галка зателефонувала у Тлумацьку РДА. Ситуацію прокоментував Ігор Бринський.

“В основному, у цьому дописі згаданий я. Не знаю, з чого це взяли, це просто плітки. Це треба бути не знати ким, щоб таке зробити. Комусь вигідно розказувати такі речі”, – каже заступник голови РДА.

Бринський стверджує, що коли купляли квартиру, дійсно були стислі терміни – впродовж тижня гроші надійшли, і треба було терміново придбати, інакше кошти поверталися б.

“Вона (Мирослава Погорєлова, – ред.) була тут. Не я, і не голова РДА цим питанням займалися, був цілий ряд людей, в тому числі, від міської ради.

Були три варіанти, які жінка могла придбати. Вона була у всіх тих квартирах. Це ж не ми купили і їй дали ключі від цієї квартири, жінці виділили кошти для купівлі. Вона ці всі квартири бачила і зробила такий вибір, бо це у центрі міста. Ми надіялися, що все далі мало би бути добре. Забудовник, у якого квартиру купляли, якраз готував будинок до введення в експлуатацію і гарантував, що він завершить усі роботи, але за три роки так нічого і не зробив. Тут скорше питання треба ставити до власника того цілого будинку”, – каже Бринський.

Стосовно того, що квартиру (1-кімнатну, – ред.) продали за завищеною ціною, заступник голови РДА каже, що вартість втановив оцінювач.

“Є наше недопрацювання, що, дійсно, треба було ремонт у тій квартирі зробити – це однозначно, але нема фінансуванння. Це питання не лише до райдержадміністрації, є ще й районна рада, міська рада”, – додає Бринський.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...