“Ман Сіті” стали чемпіонами Прем’єр-ліги: Зінченко в сльозах присвятив перемогу Україні (ВІДЕО)

23 May, 2022 10:11

Олександр Зінченко допоміг асистом забити гол проти “Астон Вілли” й здобути повторно кубок англійської Прем’єр-ліги для свого клубу “Манчестер Сіті”, а після матчу, огорнувшись синьо-жовтим стягом, присвятив звитягу Україні.

Про це пише “УП” з посиланням на “Суспільне Спорт“.

У першому таймі рахунок був 0:2 на користь “Астон Вілли”, проте вже в другому – “Ман Сіті” трьома голами втримав першість в англійській Прем’єр-лізі.

Зінченко взяв безпосередню участь у чемпіонській перемозі “Ман Сіті”. За рахунку 1:2 українець оформив асист на Родрі в епізоді з другим забитим м’ячем.

Наприкінці під час святкувань своєї команди Зінченко огорнув кубок АПЛ синьо-жовтим прапором, з яким вийшов на поле після перемоги. Шанувальники в цей момент закричали, аплодуючи.

Не стримавши сліз, він присвятив символічно цю перемогу Україні й додав, що хотів би привезти його додому.

“Це незабутні емоції для мене. Для усіх українців, які зараз страждають і виживають в умовах російської агресії. Я дуже пишаюся бути українцем. І я хотів би одного разу привезти цей трофей в Україну. Для усіх українців, бо вони цього заслуговують.

Це (перемога – УП) в АПЛ – значить усе для мене. Я готовий померти за цих людей, за їхню підтримку. Те, що роблять ці люди у найважчий період мого життя – дуже ціню це та ніколи цього не забуду. Ніколи у моєму житті.

Якщо чесно, на початку я не думав багато про футбол, тому що важко забувати про те, що відбувається у моїй країні. Але з усією підтримкою, яку я мав у минулому та зараз, через це вдалося пройти. Ми зробили це, ось що я можу сказати”.

Після гри “Ман Сіті” Зінченко відправиться у розташування збірної України для підготовки до вирішальних матчів плей-оф відбору на ЧС-2022.