Мандрівник Євген Синельников розповів про два тижні окупації в Бучі, орків у його домі та винагороду, яку призначили за нього (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

05 May, 2022 11:07

Мандрівник Євген Синельников розповів про два тижні окупації в Бучі, орків у його домі та винагороду, яку призначили за нього (ВІДЕО)

Євген Синельников – український режисер, телеведучий, мандрівник розповів про те, як орки прийшли в його дім, про освідчення в умовах окупації, а також про конкретні погрози та винагороду, яку призначили за його голову.

Читайте також: Світлана Тарабарова розповіла про секретні концерти військовим, почуття провини і що зробить у звільненому рідному Херсоні (ВІДЕО)

Цим та іншим він поділився у проєкті “Розмова” відомому франківцю Сергію Лиховиді, пише “Галка”.

Євген Синельников пригадав, що 24 лютого був у Бучі, не виїхав звідти, а наступного дня вже виїхати не було можливості:

“Ми могли виїхати 24 числа, але мені тоді здавалося, що в передмісті буде якось легше. Бо є їжа, є камін, щоб грітися. Я навпаки всіх зібрав туди. Вивіз з Києва у передмістя. Кому та Буча потрібна, вони ж хочуть Київ? Хто ж знав, що цей гостомельський аеропорт такий важливий. Хто ж знав, що 25 вранці вже зайшли в Гостомель танки?”.  

Два тижні родина фактично пробула в окупації, каже Синельников:

“Лише одного разу, 25 лютого, ми сходили, забрали їжу і повернулися.

Коли на тебе летить ракета, це неможливо передати. Взагалі, перебуваючи там, в тебе зовсім інше життя. Правила “гри” зовсім інші. Якщо тут ти думаєш, що буде завтра, які в тебе плани на тиждень, рік, то там ти будуєш маленькі плани – прокинутися, погодувати дітей…”

Телеведучий розповідає, що його багато людей запитують, як вони з сім’єю це пережили. 

“Насправді в нас не такий жах був. Стріляли, були вибухи, літак той поруч там був, шибки вибило. Ну це війна. Але коли ти дізнаєшся, що там у Харкові, що в Ізюмі, Маріуполі, Херсоні, там жах! У мене була їжа, у нас був генератор, і ми раз на два дні вмикали, щоб була вода. Ми грілися біля каміну. Всі живі, ніхто не поранений.. Це – не жах, а от коли розстрілюють – це жах”. 

Сьомого березня у будинок мандрівника прийшли орки. Євген розповідає – вже серед людей ходили слухи, що треба відчиняти, бо якщо ні – вбивають одразу. 

“Я не пам’ятаю хто, мама, мабуть, прибігла і каже: “вони прийшли”. Десь 20 людей. Дуже добре оснащені. Ті, хто до мене заходив, були ефектні, не такі, з яких у соцмережах зараз сміються. Вони всіх звели до низу, посадили, взяли документи у всіх. Мені дуже пощастило, що мене впізнали”. 

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • like
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry