Манжелей: не люстровані негідники вже скоро знову будуть вчити нас жити

Автор: Турій Роман

26 Гру, 2014 19:15

Манжелей: не люстровані негідники вже скоро знову будуть вчити нас жити

Люстрований екс-заступника начальника УМВС в області Ярослав Манжелей прокоментував “Галці” рішення адмінсуду, який не поновив його на роботі.

“До рішення суду я ще мав якусь надію, але враховуючи склад суду, і історію наших судів, в підсумку я не здивувався. Я ще раз наголошую – двома руками “за” люстрацію. Але вона не повинна бути у вигляді відсторонення від посади. Тому що кожен негідник, який свого часу посилав людей на протистояння, який стріляв по людях, який зараз сепаратист – має зайняти своє місце, в тюрмі, а не просто з посади піти.”

Також Манжелей наголосив – десятки, якщо не сотні ганебних чиновників, уникнули будь-якого покарання за свої дії, адже вчасно покинули посади та залишилися зі статками. І люстрація їх не торкнулася.

“Вони як їздили на іномарках за 150 тисяч у.о. , так і далі їздять. І їм ні слова ніхто не каже. Бо вони вчасно оминули люстрацію. Але це буде не довго, ще пів року пройде, рік, і ці люди нас далі навчатимуть, як жити. Тому що продатуть свої маєтки, майно перепишуть на родичів. І будуть виглядати, як бідні “церковні миші””, – вважає Манжелей.

Екс-правоохоронець каже – з логіки виконання закону про люстрацію, в Україні не мали б судити людей, які виконували “диктаторські закони” 16 січня.

“Це потім вже їх назвали “диктаторськими”. На основі чого ми зараз караємо працівників ДАІ за адмінпротоколи, інших посадовців, прокурорів. Вони ж виконували чинний закон? “, – апелює він.

Тож Манжелей вважає, що суд мав би керуватися і думкою громади, яка стала на його захист під час розгляду судової справи.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...