Марцінків доручив брати гроші з ОТГ і сіл за навчання чи лікування не франківців в обласному центрі

Автор: Турій Роман

22 Січ, 2019 09:02

Марцінків доручив брати гроші з ОТГ і сіл за навчання чи лікування не франківців в обласному центрі

Про це йшлося під час щотижневої оперативної наради у міського голови 22 січня.

Читайте також: Нацгвардійці розповідатимуть франківським школярам про тонкощі військової стратегії 

Мер Руслан Марцінків зазначив, що через дефіцит грошей на освіту та медицину, а також децентралізацію, місто має і може шукати додаткові ресурси для обласного центру, пише “Галка”.

“Сьогодні приймемо зміни про прийом дітей у школи, заклади культури чи спорту. Якщо це не є житель Івано-Франківська – має бути заява сільської ради. Що вони просять таких то дітей прийняти до таких то шкіл. У нас багато створено ОТГ – хай доплачують, чи обласна рада. Це не стосується сіл, які входять у міську раду чи мають договори з містом. Діти і батьки не мають страждати, у нас не вистачає на освіту 200 мільйонів гривень. Це саме стосується культури і охорони здоров’я”, – сказав Марцінків.

Як відомо, про наміри відділитися від Івано-Франківська і створити свою ОТГ озвучив сільський голова приміського Вовчинця.

У свою чергу місто підписує угоду про співпрацю з Колодіївкою та Угриневом – мешканці ціх сіл будуть користатися соціальними послугами обласного центру (безкоштовний проїзд, картка іванофранківця тощо).

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!