Марцінків лякає байдужих чиновників Гендальфом (ФОТОФАКТ)

Автор: Єва Жасминова

28 Лют, 2019 19:08

Марцінків лякає байдужих чиновників Гендальфом (ФОТОФАКТ)

 Допис про проблеми зі зверненнями громадян виклав у Фейсбуці міський голова Руслан Марцінків.

“Маємо проблеми зі зверненнями громадян. Це питання не до відділу звернень, вони працюють добре. Питання до заступників та керівників структурних підрозділів. Я бачу дуже багато відписок. Люди приходять на прийом, показують їх і я розумію, що звернення людини навіть не читали. То так бути не може й не буде. Відповідь на звернення має бути по-суті проблеми. Адже франківці, які оббивають пороги чиновників – це все є наслідки тих відписок! Треба працювати з людьми й для людей”, – йдеться у дописі мера.

Марцінків доповнив допис ілюстрацією з «Володаря перснів», де герой Гендальф каже ” Ти не пройдеш”. У коментарях містяни підтримали мера, інформує Галка.

Val Shu пише: “Невже це правда, я не вірю своїм очам! МІУК теж є в тому списку які почнуть щось по правді робити а не тільки гарно відписувати і красиво рахувати….”

Oksana Lyakhova пише: “Від декого навіть відписок немає! Я двічі письмово зверталась в Укртелеком з приводу зламаного люка над кабельним колодязем на Симоненка 11, там дитина впала і покалічилась. Два роки без реагування. Чи може я не туди зверталась??”

Ірина Головченко пише: “Відписки на кожному кроці. Маю їх купу: від голови сільради до Сича і до нардепа О. Шевченка. Результату нуль”

Богдан Пашковський  пише: “А коли МДК не відписує взагалі, як це розуміти?”


Леонід Чумакевич  пише “ВІДПИСКИ – це вже пів діла! На окремі листи взагалі не реагують! Ні відповіді, ні реакції..”

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...