Марцінків підтвердив ідею росту квартплати і зізнався, що створив для цього КП “Затишний дім”

Автор: Єва Жасминова

13 Січ, 2021 12:02

Поділитись публікацією
Марцінків підтвердив ідею росту квартплати і зізнався, що створив для цього КП “Затишний дім”

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підтвердив ідею росту квартплати і зізнався, що створив КП “Затишний дім” замість “Теплого дому”, “Дирекції замовника” і “Балтії-Сервісу”.

Про це він повідомив на офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук, пише Галка.

На думку мера, мешканці заслуговують на якісні та вчасні комунальні послуги, за які вони й сплачують свої кошти.

Як відомо, наприкінці минулого року у Франківську раптово створили нове управляюче КП “Затишний дім” – воно дублює функції КП “Теплий дім”.

Як йшлося раніше, куруватиме роботу нового КП нинішній секретар міської ради Віктор Синишин, а очолить “Затишний дім” Василь Скиданчук. Обидва раніше працювали в “ЄРЦ” (тепер – “Теплий дім”), Синишин та Скиданчук мають судимості за корупційні правопорушення на роботі, писав сайт Курс.

“Я зараз не задоволений тим, що за навіть мінімальні ремонтні роботи, які проводять у будинку, людям виставляють окремі додаткові рахунки. Ряд робіт має робитися коштом інвестиційної складової. Саме для цього і вирішили створити КП «Затишний дім»”, – пише Марцінків.

Йдеться про те, що КП «Затишний дім» обслуговуватиме житловий фонд теперішніх «Теплий дім», «Дирекції замовника» та будинків, які були на балансі приватника «Балтія сервіс».

Що це дасть?

  •  Оптимізація податків. Зараз, коли відкриваю фінансові відомості деяких КП, бачу про сплату 15 млн ПДВ. Категорично з цим не згоден. Адже всі знають, що ці кошти ідуть не у міський бюджет. Натомість, ми б могли їх використати на потреби саме міста та нашого житлового фонду.
  •  Принцип інвестиційної складової. Коли, до прикладу 5-10 гривень щомісячних платежів відкладатимуться саме як ця інвестиційна складова. І саме цими коштами інвестиційної складової мають робитися роботи. До прикладу, ремонт ліфтів. Без жодних додаткових рахунків.
  •  Якісні та вчасні послуги населенню та оптимізація витрат!
    Саме за цим механізмом і має працювати нове КП. Бо громада має чітко знати за що платить кошти і має бути впевненою в тому, що першочергові роботи будуть виконані їм вчасно!

Читайте також: “Має бути інвестиційна складова”: мер Івано-Франківська доручив підвищити квартплату