Марцінків показав, як виглядатиме закинутий СК “Електрон” після реконструкції, але не каже, хто буде інвестором робіт (ФОТО)

Автор: Турій Роман

02 Гру, 2020 09:27

Поділитись публікацією
Марцінків показав, як виглядатиме закинутий СК “Електрон” після реконструкції, але не каже, хто буде інвестором робіт (ФОТО)

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вранці другого грудня оприлюднив візуальний проєкт реконструкції комунального спорткомплексу “Електрон”, який вже кілька років пустує у дворах на вулиці Бандери. 

На картинках помітно, що запланований благоустрій навколишньої території, відкритого майданчику для футболу та реконструкцію самої споруди.
“Розвиток спорту – одне із пріоритетних завдань для міста. Тому ділюся із вами проектом реставрації спорткомплексу “Електрон”. Такий вигляд він матиме після завершення всіх робіт інвестором. Але важливо, що комплекс залишиться у комунальній власності. Ну, і найголовніше – тут знову відновиться спортивне життя”, – пише Марцінків.
Міський голова не зазначив, хто ж буде інвестором робіт. До слова, жодних рішень з цього приводу ні міська рада, ні міський виконавчий комітет не приймав. За інформацією “Галки”, на користування “Електроном” претендують представники однієї з місцевих будівельних фірм.