Марцінків сказав, що хоче в місті ще одну ковзанку: що йому відповіли франківці

Автор: Єва Жасминова

29 Jan, 2021 19:42

Поділитись публікацією
Марцінків сказав, що хоче в місті ще одну ковзанку: що йому відповіли франківці

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив під час спілкування з мешканцями в ефірі ТРК «Вежа».

Слухачка Мар’яна поцікавилася, скільки часу ще працюватиме ковзанка у центрі міста. А також чи йдуть гроші, які вона заробляє, у міський бюджет, пише Галицький кореспондент.

Руслан Марцінків відповів, що місто дало дозвіл на роботу ковзанки і підприємець платить податки у міський бюджет, а також оплачує комунальні послуги. Працюватиме ковзанка, як і минулого року, до березня.

За словами мера, оскільки дуже багато людей катається на ковзанах і там постійно є черги, то це говорить про те, що наступного року потрібно облаштувати дві ковзанки.

«Є попит і це непогано для міста. Нам треба думати про ще більше розваг, щоб у Франківську залишалися туристи. Треба в цьому напрямку працювати», – підкреслив Марцінків.

Також міський голова додав, що треба думати над тим, чим у зимовий період часу Франківськ міг би відрізнятися від інших міст.

Що думають про це користувачі соцмереж? Галка зібрала для вас найцікавіші коментарі франківців з соціальної мережі Фейсбук.

“Я побудую свій Луна-парк! З Блекджеком і ку….ами!”
Господи, один на Хортиці Діснейленд хоче зробити, другий парк розваг у Франківську… а що, все решта уже глянц?
Міст вже закінчив, тепер можна і парк.
А ціни на атракціони.мов в Діснейленді!
От добре, що міст на Пасічну побудували – можна тепер і парком розваг зайнятися.
Замість шкіл та садочків підемо у парк розваг.
А, може, пора подбати про жителів міста, а не про туристів…
поза всяким сумнівом, у місті вже все зроблено, залишилося лиш витратити гроші платників податків на парк розваг??? чи вже відтепер працюємо на наступні вибори??
Нажаль більшість думає про сьогоднішній день, забуваючи що майбутнє будується також сьогодня. Туризм також до міського бюджету приносить гроші, які можна витрачати на розвиток міста і відповідно на благо містян.
Наш парк , нагадує Прип’ять!!!
ще за цей металолом маєш заплатити!!!
В нашому парку ,туристи мають нащо подивитись….одне ,,чортове колесо ,, фільм жахів нагадує, а машинки…які їздять по колу….пі…..що туристи будуть мати що згадати
Молодець мер. При ньому місто стало дуже гарне. Туризм приносить прибутки. У цілому світі розвинений туризм. Чому украінцям нічого не подобаеться ? Нема-зле. коли е щось- ще гірше. Відвикайте від комуністичноі моралі. Там було тотально зле.
А подивіться яка черга чому інезаробити якщо є такий попит
І кому це зараз потрібно, коли ціни на все підросли, а він розваги у місті створює…
Та ти мешканців не можеш втримати, чого думати про туристів?
Бульвари вже зєднав, міст побудував, базар відібрав, російську церкву вигнав з міського приміщення, що ще обіцяв тільки цього року ? А що зробив?
Поговорити він вміє